גל גדות: "הפסקת אש? על מה אתם מדברים? החטופים עדיין שם"

השחקנית המצליחה השתתפה בכנס סולידריות עם ישראל שהתקיים בהוליווד, ושם הביעה פליאה על אלו שדורשים לנצור את האש בשני הצדדים: "מה קרה לאנושיות? למה אנחנו צריכים לשכנע אנשים שזה לא בסדר? אני בעד שלום, אבל מדברים על הפסקת אש ולא אומרים שום מילה על החטופים"

גל גדות
גל גדות | צילום: רויטרס

מאז פרצה מלחמת חרבות ברזל לפני כשלושה שבועות, השחקנית גל גדות נרתמה למען ההסברה הישראלית ועושה כל שביכולתה על מנת לחשוף את האמת על פשעי החמאס: היא קראה לתרום לתושבי הדרום שאיבדו את עולמם ברגע; הקדישה את האינסטגרם שלה להעלאת המודעות בנושא החטופים ואף רתמה רבים מאנשי התעשייה בהוליווד לחתום על מכתב פומבי לג'ו ביידן הנוגע לגורל השבויים.

הלילה (חמישי) גדות השתתפה בכנס סולידריות עם מדינת ישראל והחטופים של "קהילת ישראל", אשר התקיים בהוליווד. שם, כשהיא על הבמה לצד נציגה אחרת שמדבררת את ישראל בעולם - נועה תשבי - היא התייחסה לקריאות להפסקת אש, ואמרה: "אני שואלת את עצמי, מה קרה לאנושיות? איך זה יכול להיות? למה אנחנו צריכים לשכנע אנשים שזה לא בסדר - בעוד אחרים דורשים הפסקת אש? אני בעד שלום, אל תבינו אותי לא נכון - אבל החטופים עדיין שם. שום מילה על החטופים, אבל על הפסקת אש כן. מה? על מה אתם מדברים?", סיכמה לקול מחיאות הכפיים באולם.

לכתבות נוספות:

כאמור, בתחילת השבוע רתמה גדות עשרות רבות של ידוענים בהוליווד, בהם שחקנים, זמרים, קומיקאים ובכירים בתעשיית הבידור, לחתימה על מכתב פתוח לנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן שבו דרשו שיסייע ככל הניתן בשחרור החטופים המוחזקים על ידי חמאס בעזה.

"הנשיא היקר ביידן", כתבו במכתב, "אנחנו מעודדים בעקבות שחרורן של שתי החטופות האמריקאיות ביום שישי האחרון, יהודית רענן ובתה נטלי, ובעקבות השחרור של נורית קופר ויוכבד ליפשיץ, שבעליהן נותרו בשבי. אולם, ההקלה שלנו מהולה בדאגה עצומה על כך ש-220 אנשים חפים מפשע, כולל 30 ילדים, יישארו שבויים בידי טרוריסטים, מאוימים בעינויים ובמוות. הם נלקחו על ידי החמאס בטבח הפראי ב-7 באוקטובר, היכן שיותר מ-1,400 ישראלים נטבחו - נשים נאנסו, משפחות נשרפו בעודן בחיים וראשי תינוקות נערפו".