אחרי סערת הסרטון - מני ממטרה מתנצל: "מצטער, זה נאמר בלהט השמחה"

לאחר שתודע שר את השיר הגזעני "שישרף להם הכפר" וקיבל תגובות נזעמות, כוכב הילדים הגיב לראשונה: "למרות שאנחנו בזמן מלחמה, כולכם יודעים ומכירים אותי כאיש של שלום ואני מצטער על הנאמר על אף ולמרות הזוועות שהעם שלי חווה וחווה בימים אלו!"

מני צוקרל
מני (צוקרל) ממטרה | צילום: רשת 13

הסרטון והסערה: כוכב הילדים מני ממטרה ביקש להתנצל על הסרטון מעורר המחלוקת, שבו הוא נראה שר את השיר הגזעני "שיישרף להם הכפר" בזמן שהופיע בחתונה חרדית. "אני מבקש להתנצל על התבטאות שלי שנאמרה בלהט השמחה ולא ראויה או מאפיינת אותי בשום צורה", מסר מני. "למרות שאנחנו בזמן מלחמה, כולכם יודעים ומכירים אותי כאיש של שלום ואני מצטער על הנאמר על אף ולמרות הזוועות שהעם שלי חווה וחווה בימים אלו!".

עוד הוסיף מני (צוקרל, בשמו המלא), כי "ליבי מדמם לנוכח החדשות הקשות שכולנו מקבלים מדי יום וכולי תקווה לימים טובים יותר, לשחרור החטופים ולשלום חיילנו שנלחמים על הבית. חיבוק גדול ולניצחון הרוח הישראלית!".

כאמור, הסרטון שבו נראה ממטרה שר את השיר הגזעני המזוהה בין היתר עם ארגון "לה פמיליה", עורר סערה של ממש, כשרבים תקפו את מני וכן את החוגגים לצלילי השיר: "מפלצות, זה נורא", כתבה אחת, "בזמן שיש ערבים מוסלמים שמצילים חיים כרופאים, אחים, חובשים, רוקחים או כאלה שמשרתים בצה"ל - העדר המוסת והבטלן הזה מאחל להם שריפה. בזויים". "גועל נפש", הוסיפה אחרת, "ככה חוגגים בחתונה? אתם לא בני אדם".