הדיירת עם העלייה הכי קיצונית באינסטגרם היא לא מי שאתם חושבים

העונה הרביעית של 'האח הגדול 'הייתה עונה סוערת במיוחד שהביאה לנו דיירים בולטים ובלתי נשכחים, לכן זה לא מפתיע שצופים רבים בחרו לעקוב אחריהם גם באינסטגרם. רגע לפני שהזוכה הגדול יכבה את האור וייצא מהבית, נכנסו לבדוק כמה עוקבים נוספו לכל הדיירים במהלך העונה

זמן צפייה: 01:04

ב-17.9.2022 שישיית הדיירים שהגיעו לגמר יצאו מהבית ויקבלו בחזרה לידיהם את הטלפונים שלהם, וסביר להניח שאחד הדברים הראשונים שהם יעשו יהיה לפתוח את האינסטגרם ולבדוק כמה עוקבים חדשים נוספו להם בחשבון. מי שצפה בערוץ 26 יודע שזה נושא שמעסיק את הדיירים לא מעט, והם אף ניסו לא פעם לנחש כמה עוקבים חדשים יש להם.

האח הגדול עונה 4, גרף אינסטגרם

הדיירת עם מספר העוקבים הגבוה ביותר היא דיאן, שלאורך רוב השהות שלה בבית הובילה במדד העוקבים בפער משמעותי משאר הדיירים. כשדיאן נכנסה לבית היו לה 53.4K עוקבים והיום יש לה כבר 170K עוקבים. במקום השני נמצאת טליה, שנכנסה לבית עם כ-3,000 עוקבים בלבד, ונכון להיום יש לה 157K עוקבים, מה שהופך אותה לדיירת שצברה הכי הרבה עוקבים במהלך העונה.

האח הגדול עונה 4, גרף אינסטגרם

מי שרשמה את העלייה הגדולה ביותר באופן יחסי היא דינה, שלא רק צוברת מידע, אלא גם צוברת עוקבים. דינה הגדילה את מספר העוקבים שלה מ-114 ל-20.5K, כלומר צמיחה של 17,882%. בנוסף, מעניין לציין כי מרבית הדיירים זכו לעלייה חדה במספר העוקבים דווקא לאחר ההדחה שלהם, כמו אליאב, דיאן, קאזם, אופק ודניאל.

האח הגדול עונה 4, גרף אינסטגרם

אם יש משהו שלמדנו במהלך שלושת החודשים האחרונים הוא שכמות העוקבים שיש לכל דייר באינסטגרם לא בהכרח מעידה על סיכויי ההצלחה שלו להגיע לגמר, אבל אין ספק שגם מי שלא יזכה במיליון יוכל למנף את חשבון האינסטגרם המשודרג שלו בחיים שאחרי 'האח הגדול'.