היינו חייבים לדעת מה קרה לתמונה של נתנאל - והופתענו מהתשובה

אחד הרגעים הכי מרגשים בעונה הוא הרגע שבו הדיירים זכו לקבל תמונות מהבית, כשהשיא של הרגע הזה הוא ההתרגשות של נתנאל למראה תמונת ילדות שלו עם אמו. מי שצפה בחרדה למראה התמונה שהחליקה בחריץ ליד המיטה ואבדה - יכול להירגע. ביררנו מה עלה בגורלה וגילינו שמדובר בתופעה שחוזרת על עצמה

זמן צפייה: 00:56

כשנתנאל קיבל את תמונת המשפחה שלו, זה הוביל למונולוג שובר לב בחדר האח - אבל גם לתקרית כמעט טרגית. כחלק ממשימת הגורלות, האח החליט לתת לכל הדיירים את התמונות שלהם מהבית. לאחר שריוואה סובבה את הגלגל, זכינו לראות את נתנאל מתרגש מהתמונה שקיבל בחדר האח. הוא הופתע לקבל תמונה שלו יחד עם אמו כשהיה צעיר. הוא מספר בהתרגשות על הרגע שבו פגש את ההורים המאמצים שלו: "מאז אני רק צועק שיש לי אמא

נתנאל רודינצקי | האח הגדול עונה 4

נתנאל המרוגש החליט להעמיד את התמונה לצד המיטה, כדי שתהיו לידו בכל פעם שהוא מתעורר. מה שהוא לא ציפה שיקרה, הוא שבין דמעה לדמעה - התמונה המרגשת שקיבל מהבית תיעלם כלא הייתה בחריץ שמפריד בין המיטות. מרינה מוצאת את זה משעשע, בעוד שנתנאל על סף דמעות. "מה יהיה איתך,תגיד לי?", האח שואל את נתנאל שעונה בתגובה שזו עוד החלטה לא טובה שלו, אחת משרשרת של כאלו שקיבל בחיים.

נתנאל רודינצקי | האח הגדול עונה 4

אם גם אתם שאלתם את עצמכם מאז מה עלה בגורל התמונה, יש לנו תשובה - האח הדפיס לנתנאל תמונה חדשה. אבל הוא לא הדייר היחידי שזה אירע לו - גם לדינה ואופק התמונות החליקו והאח דאג לארגן חדשות גם להם.

נתנאל רודינצקי | האח הגדול עונה 4

דיירת נוספת שזה קרה לה בעבר, היא שרין - שנעזרה בתושייה של מיסטר שחף שהצליח לחלץ עבורה את התמונה. תראו לנו בן אדם שיופתע מזה ששחף טיפל בנושא בכוחות עצמו.