תשכחו מהקבינט: הקבוצה החדשה של הבית שוברת את הרשתות

צופי ערוץ 26 כבר מכירים את הרצועה הלילית החדשה של הבית - "הפרלמנט". מדי לילה הם משתלטים על הנסט, שהיה משכנם הקבוע של חברי הקבינט, והמפגשים שלהם הפכו לפופולריים במיוחד. מי בקבוצה, מה המכנה המשותף וכמה זמן היא תשרוד?

זמן צפייה: 02:39

בניגוד לעונות הקודמות של "האח הגדול", בעונה הזו הבית לא מיהר להתחלק לקבוצות. הזכר היחידי לקבוצה היה ה"קבינט" המאוחד שהקפיד להישאר חזק ולא מיהר לפתוח את שעריו לזרים. הדיירים שלא היו חלק מהקבינט החלו לראות בו איום, וכך נוצרה לה קבוצה נגדית שהמכנה המשותף שלה הוא בעיקר - הם לא בקבינט, וייקרא שמה בישראל - "הפרלמנט". החבורה צברה תאוצה מפתיעה ברשתות החברתיות ומסתבר שהישיבות הליליות בנסט מעבירות להרבה אנשים את הזמן בנעימים. מתי הם התאחדו, מי נמצא שם ואיך הם קשורים אחד לשני? אלו הן תולדות "הפרלמנט".

איך הכל התחיל?

משה הגיע לבית האח הגדול על תקן בן הזוג המיועד לשרין, אך מהר מאוד הם גילו שהם לא נועדו זה לזו והחליטו להפריד כוחות. כשהוא בודד ושבור לב, הוא החליט לדבר עם נתנאל על הנושא, מה שהכעיס את שרין. בהמשך, משה הסתכסך עם קאזם על כך שהשתלט על ישיבת התקציב, מה שהעמיק את הקרע בינו לבין חברי הקבינט. נתנאל אמר שעליהם לפרק את הקבינט וליצור קבוצה נגדית, והוסיף שהם כרגע כמו אגרוף - כשאחת האצבעות תישבר כך גם האגרוף כולו. הוא צדק וכעבור מספר ימים דינה, ראש הקבינט, הודחה. כך נוצר מצב שמשה בודד בלי שרין, נתנאל בודד בלי דיאן, דרור בודד כי הוא דייר חדש, ומרינה, טליה ודניאל הבודדים הצטרפו גם הם, כך נוצר הפרלמנט.

ההתגבשות בנסט

בין הריכולים, חברי הקבוצה נהנים ממגוון פעילויות ומשחקים, לדוגמה משחק שבמהלכו הם נותנים תכונה מסוימת וכל אחד מדרג את שאר חברי הקבוצה. כך למשל, כשנשאלה טליה האם מרינה כפוית טובה, היא דירגה אותה 4 מתוך 5. מרינה כמובן נפגעה עד עמקי נשמתה. משחק נוסף שמעביר להם את הזמן הוא מטקות-כפכפים, לפעמים בבריכה ולפעמים ברחבי החצר. לחברי הפרלמנט חשוב לשמור על כושר. הם עושים הליכות משותפות ברחבי הבית, דבר שנתנאל הנחיל אחרי שהחל במסורת של הליכות עם דיאן.

דינה, האחרונה שהודחה במפתיע מבית האח הגדול, השאירה אחריה מספר פאות. באחד הלילות האחרונים, נתנאל, דניאל ודרור חבשו את הפאות שלה, התלבשו בהתאם ועלו על הנש. דניאל טען שהוא נראה כמו אמא שלו, נתנאל גרס שיתאים לו יותר קוקו ודרור פשוט נהנה מלהביט על עצמו בראי למשך לא מעט זמן.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-04-clips-2626-part-2208170152' autoplay='0' credit='' desc='' poster='https://media.reshet.tv/image/upload/t_app_16x9/v1660838165/uploads/2022/903230753.jpg' kid='1_ndvcngrg' duration='']

כתבות נוספות בנושא "האח הגדול":

קרעים ראשונים

חברי הקבוצה משוחחים לא מעט על דיירים שלא כלולים בישיבות הליליות שלהם, אך גם בתוך החבורה לא הכל ורוד. הפרלמנט הרי נוצר מקבוצת אנשים שלא באמת קשורים אחד לשני ויצא שהם התקבצו ממש במקרה, כתגובה לקבינט שלא הסכים לפתוח את שעריו לדיירים אחרים. במקרה מסוים לדוגמה, נתנאל, דניאל, דרור וטליה דיברו על מרינה מאחורי גבה ואמרו שהיא לא מרוצה באופן קבוע, לא משנה מה יעשו בשבילה. טליה טענה: "את מרינה אי אפשר לספק, תמיד יהיה לה מה להגיד", והשאר הסכימו. במקרה נוסף, טליה הייתה נושא השיחה. שחף אמר שנשות הבית רואות בטליה מעין איום ושאופק פיתח אליה רגשות.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-04-clips-2626-part-2208181132' autoplay='0' credit='' desc='' poster='https://media.reshet.tv/image/upload/t_app_16x9/v1660813635/uploads/2022/903230054.jpg' kid='1_73a2sb82' duration='']