מרינה מגיעה להתארח בפודקאסט וחושפת סודות: "הלכתי לאודישן להישרדות"

קצת אחרי שיצאה מבית האח הגדול ויצאה שוב אל העולם האמיתי, מרינה, המודחת השלוש עשרה מבית האח הגדול, מגיעה להתארח בפודקאסט "הבינג'ר" וחושפת את מאחורי הקלעים של החוויה שעברה בבית

זמן צפייה: 02:35

בשבוע שעבר הודחה מבית האח הגדול מרינה קוזנצובה אחרי 82 ימים בבית. בימים שחלפו מאז היא התחילה להתרגל לעולם ללא מצלמות, עכשיו, מרינה מרינה מגיעה להתארח בפודקאסט "בינג'ר" כדי לספר על החוויה שעברה בבית האח הגדול. בריאיון היא חושפת שבהתחלה בכלל חשבה ללכת להישרדות, אך לבסוף התקבלה לאח הגדול, היא גם מספרת על השמלה איתה נכנסה לבית, וחושפת סיפור מרגש בו לקחה את השמלה מאוריה עזרן, מעצבת שמלות כלה. מרינה סיפרה לאוריה שאין לה משפחה בארץ שתוכל לקנות לה בגדים עבור העונה. אוריה פתחה את הארון שלה עבור מרינה, והשאילה לה המון בגדים עבור הכניסה לבית, היא מספרת בהתרגשות.

בנוסף היא מסבירה על האווירה בבית, ואומרת ששחף וטליה היו הבשלנים הטובים ביותר. היא גם מספרת על ארוחת הקבב האייקונית שאכלה בכל בוקר. היא גם משתפת על התגובות שהיו בתוך הבית: "בבית הרגשתי שמאוד אוהבים אותי, ושיש לי חברים. וכשיצאתי מהבית הרגשתי אותו הדבר – שיש לי משפחה וחברים".

מרינה הודחה במהלך הדחה משולשת כשהיא השנייה שיצאה החוצה, היא היוותה מקור ללא מעט רגעים מצחיקים ומרגשים בתוך הבית.