שחף או קאזם: למי יש יותר עוקבים באינסטגרם?

מרינה, אופק ושרין אמנם לא זכו להגיע לגמר, אך הם יוכלו להתנחם באלפי העוקבים החדשים שלהם באינסטגרם; דיאן עוקפת את טליה וחוזרת לראש הרשימה; וגם: למי יש יותר עוקבים, לקאזם או לשחף?

זמן צפייה: 01:34

 

דיאן וטליה ממשיכות להוביל בראש הרשימה עם מספרי העוקבים הגדולים ביותר ביחס לשאר הדיירים. במהלך החודש האחרון השתיים היו צמודות במספרי העוקבים שלהן, כשטליה מובילה בפער זעיר, אך מאז שדיאן התראיינה בערוץ 13 וסיפרה על התגובות הקשות שקיבלה ברשת, זינק מספר העוקבים שלה באופן ניכר והיום יש לה 156 אלף עוקבים, אל מול 151 אלף העוקבים של טליה.

מדד העוקבים באינסטגרם | האח הגדול עונה 4

במקום השלישי ניצבת בר, שאמנם לא חצתה את קו ה-100K, אך עם כמעט 90 אלף עוקבים היא עדיין ממוקמת גבוה מעל שאר דיירי הבית.

ההדחה המשולשת הפתיעה את הדיירים לא פחות משהפתיעה את הצופים, משום שגם אופק, גם מרינה וגם שרין רשמו עלייה חדה בכמות העוקבים מרגע שעזבו את הבית. את מירב העוקבים החדשים צברה שרין דווקא במהלך שהותה בבית, כאשר עלתה מ-11.1K ל-17.6K בשבוע האחרון שלה בבית.

מדד העוקבים באינסטגרם | האח הגדול עונה 4

לאורך העונה היה ברור שקאזם ושחף הם שני קווים מקבילים שלא ייפגשו לעולם. הדבר בא לידי ביטוי גם בגרף המייצג את מספרי העוקבים שלהם. אך בעוד קאזם הוביל על שחף בכמות העוקבים, לאחרונה שחף בלט ורשם עלייה מרשימה בכמות העוקבים. מעניין לציין שזה קרה ממש אחרי ששודר פרק 40, במהלכו קאזם טען שהוא זה שהביא את שחף לגדולה. כיום האינסטגרם של שחף עומד על 35 אלף עוקבים, בעוד לקאזם יש קצת יותר מ-30 אלף עוקבים.

מדד העוקבים באינסטגרם | האח הגדול עונה 4

בתחתית הרשימה נמצאים גם הפעם רחל ודוד. בין עשרת הדיירים שעוד נשארו בבית, דרור, שלא נולד להיות אנונימי, הוא הדייר בעל מספר העוקבים הנמוך ביותר. עם זאת אין ספק שהוא כבש את לבבות הצופים, משום שעם עלייה של 216% הוא הדייר שרשם את הצמיחה הכי גדולה באופן יחסי למספר העוקבים.