לא מה שחשבתם: זה מה שקרה לאינסטגרם של דיאן מאז שהודחה

טליה אמנם עדיין מובילה במדד העוקבים באינסטגרם אבל ההדחה של דיאן צמצמה את הפער בין השתיים. הדיירים החדשים נהנים מעוקבים חדשים בעקבות כניסתם לבית, ודוד מדשדש בתחתית בגלל תחרות לא צפויה מצד גורם לא ידוע. ממשיכים לעקוב אחרי מספרי העוקבים של דיירי האח הגדול

זמן צפייה: 04:43

מדד העוקבים באינסטגרם | האח הגדול עונה 4

מאז שעלתה דיאן במדרגות היא הייתה אחת הדיירות הכי מסקרנות בבית. הדיירת שנכנסה עם מספר העוקבים הגבוה ביותר באינסטגרם, רשמה גם את העלייה הכי משמעותית כשקפצה מ-53.4K ל-73.9K כבר בשבוע הראשון. דיאן המשיכה להוביל בדירוג העוקבים לאורך רוב השהות שלה, אך עם עלייה מתונה יחסית של 0.63% בממוצע, היה זה רק עניין של זמן עד שטליה עקפה אותה בפער משמעותי.

מדד העוקבים באינסטגרם | האח הגדול עונה 4

רגע ההדחה של דיאן ייזכר לעד כאחד מרגעי השיא של העונה, וההשפעה של הדלת המסתובבת ניכרת גם באינסטגרם. פחות מיומיים מאז שהודחה, התווספו לדיאן יותר מ-26 אלף עוקבים חדשים, שאמנם צמצמו את הפער שלה מול טליה, אך האחרונה עדיין מובילה במדד עם למעלה מ-126 אלף עוקבים.

מדד העוקבים באינסטגרם | האח הגדול עונה 4

שני דיירים חדשים הצטרפו לבית מאז הפעם האחרונה שביצענו את המדד: דרור, שנכנס בסיבוב עם 640 עוקבים ועלה ל-835 עוקבים, ומשה, שלפני הדייט עם שרין היו לו 475 עוקבים וכיום יש לו 2,567 עוקבים. יהיה מסקרן לראות כיצד ההתנהלות שלהם בבית תשפיע על חשבונות האינסטגרם שלהם.

גם השבוע דוד נמצא בתחתית הרשימה, אך עם 296 עוקבים בלבד יש לו עוד דרך ארוכה לעשות לפני שידביק את הפער מול שאר הדיירים. ייתכן שאחד הקשיים הגדולים של מפעילי עמוד האינסטגרם שלו הוא העובדה שישנו עמוד מתחזה לדוד שנפתח בסמוך לכניסתו לבית. לעמוד הפייק יש למעלה מ-1,000 עוקבים, ומפעילי העמוד המקורי מקווים שהמעריצים החדשים של דוד ישימו לב שהם עוקבים אחרי העמוד הנכון.

כתבות נוספות בנושא "האח הגדול":