בר מול טליה: מי ניצחה בקרב על העוקבים ברשת?

מדי שבוע הדיירים מתחרים על לב הצופים כדי להישאר בבית, בלי להיות מעודכנים בקרב לא פחות חשוב שמתחולל - זה של האינסטגרם. בדקנו למי מהדיירים יש הכי הרבה עוקבים, למי הייתה נסיקה משמעותית ומי נכנס כבר למועדון ה-10K?

זמן צפייה: 03:54

גרף עוקבים טליה מול בר

מאז נכנסה לבית האח מיצבה את עצמה בר כדיירת דומיננטית ובולטת, מה שבא לידי ביטוי במספר העוקבים שלה באינסטגרם. בר, שנכנסה לבית עם 2,615 עוקבים, הציגה צמיחה מרשימה בכמות העוקבים שלה וטיפסה עד למקום השני והמכובד, אחרי דיאן שמלכתחילה נכנסה לבית עם כמות עוקבים גבוהה משמעותית ביחס לשאר הדיירים.

בחודש האחרון נרשמה תפנית מעניינת כאשר על רקע המאורעות האחרונים בבית נסקו מספר העוקבים של טליה, שמגמת הצמיחה שלה הייתה שולית במשך השבועות הראשונים לשהותה בבית. כעת, לראשונה, ובפער ניכר, טליה עוקפת את בר עם 46.2K עוקבים של טליה אל מול 36K העוקבים של בר.

ומה לגבי שאר דיירי הבית? מאז הפעם האחרונה שביצענו את המדד עלה מספר העוקבים של כלל דיירי הבית ותמונת המצב השתנתה. יחד עם בר וטליה גם ריאווה עקפה את נתנאל, והיא ניצבת כיום במקום הרביעי עם 17.6K עוקבים. בתחתית הרשימה ניצבים שרין (3,410 עוקבים), שרון (2,715 עוקבים) ודינה (1,914 עוקבים), אבל אין לנו ספק שגם הם ימשיכו לצבור עוקבים חדשים בעקבות העונה הסוערת שמעוררת עניין רב בקרב הצופים.

גרף כמות העוקבים האח הגדול

גרף כמות העוקבים האח הגדול