הכירו את משפחת פינטו-פרל

השבוע תנסה עוד משפחה ישראלית להוכיח שהיא הטובה מכולם. והפעם, הכירו משפחת פינטו-פרל: איציק, כוכי והילדים

זמן צפייה: 03:00
איציק וכוכי התאלמנו שניהם לפני שש עשרה שנה, כאשר בני הזוג שלהם נפטרו ממחלת הסרטן, בפער של חודשים ספורים בלבד. מעט לאחר מכן כוכי ואיציק הכירו, בלי לדעת שבני הזוג שלהם שהו באותה מחלקה וטופלו על ידי אותם הרופאים. יחד יש להם שישה ילדים – שלושה של איציק, שניים של כוכי, ואחד משותף – אלמוג, שחגג השנה בר מצווה.
הטוב מכולם
אז מי הם משפחת פינטו-פרל? איציק פינטו , בן 54, עובד בעיריית מודיעין ומכור לריקודי עם. לטענתו כוכי היא זו שהתחילה איתו. כוכי פרל , בת 52 , מורה למדעים בתיכון. בשעות הפנאי לא נחה לרגע – עשתה את שביל ישראל כולו, מחזיקה ברישיון לאופנוע ומגדלת ג'וקים ונחשים . לוטם אפריאט פרל , בת 28, נשואה, עובדת במשאבי אנוש . התחתנה השנה עם רוי, החבר הראשון שלה מכיתה ג'. בר פרל, בן 25, גר בתל אביב. הוא יחצן ומפיק אירועים, בעלים של בר. היה ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם. מאי פינטו , בת 24, רווקה וסטודנטית בווינגיט. מעבירה חוגי ספורט אתגרי לילדים בני 3(!) ובעלת אוסף משקפי שמש. צפו בהצצה לתכנית שתשודר הערב (חמישי) אין הנחתום מעיד על... גיסתו? > מי מבדיל בין דני דנון לאופיר אקוניס? > רוסלנה: "זרקו אותי מגובה של 20 מטרים" > בואו נראה אתכם: האם ההגיון שלכם טוב מכולם?
הטוב מכולם
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ