"ג'ניפר אניסטון שבורה לחלוטין מאז מותו של מת'יו פרי, זה הפיל אותה לגמרי"

פחות משנה לאחר שאיבדה את אביה, אניסטון איבדה גם את הקולגה והחבר - ומתקשה להתאושש: "מתוך החמישה הנותרים בקאסט 'חברים', ג'ניפר וקורטני הן אלה שקיבלו את זה הכי קשה, וג'ן היא כנראה זו שנאבקת באובדן בצורה הכי חריפה שיש. זהו אובדן מאסיבי שני שהיא עוברת בתוך פחות משנה"

ג'ניפר אניסטון
ג'ניפר אניסטון | צילום: shutterstock

כלי תקשורת מעבר לים מדווחים היום (שלישי) כי השחקנית ג'ניפר אניסטון מתקשה להתמודד עם מותו של הקולגה והחבר, השחקן מת'יו פרי. פרי, כזכור, נמצא  בביתו בתחילת השבוע שעבר כשהוא ללא רוח חיים. בן 54 היה במותו.

אניסטון ופרי שיחקו זה לצד זו בסדרת הלהיט "חברים", ואף הצטלמו לאיחוד מיוחד שצולם עבור HBO, בהשתתפות כל הקאסט המקורי שכולל גם את קורטני קוקס, ליסה קודרו, דיוויד שווימר ומאט לה בלאנק.

לכתבות נוספות:

מת'יו פרי (2006)
פרידה מכוכב ענק. מת'יו פרי (2006) | צילום: רויטרס

פחות משנה לאחר שאיבדה את אביה, השחקנית זוכת פרס האמי "הרוסה לחלוטין" מאז מותו של פרי, כפי שצוטט מקור באתר הבידור "פייג' סיקס". "מתוך החמישה הנותרים, ג'ניפר וקורטני הן אלה שקיבלו את זה הכי קשה, וג'ן היא כנראה זו שנאבקת באובדן בצורה הכי חריפה שיש.

"זהו אובדן מאסיבי שני שהיא עוברת בתוך פחות משנה, ויום השנה למותו של אביה נמצא ממש מעבר לפינה", המשיך המקורב. "היא עדיין לא חזרה לגמרי לעמוד על הרגליים מאז שזה קרה, ועכשיו המוות של מת'יו פשוט הפיל אותה לגמרי. למרות שעשתה כמיטב יכולתה כדי להתאפס על עצמה מחדש ולהחלים, זאת מכה הרסנית לחלוטין".

רק בשנה שעברה, כאמור, איבדה השחקנית את אביה שהלך לעולמו בגיל 89. זמן קצר לאחר מכן, אניסטון העלתה פוסט לאינסטגרם שבו כתבה על אביה כי היה "אחד האנשים היפים ביותר" שהכירה. כשזה קרה, אניסטון נשענה על בעלה לשעבר ג'סטין ת'רו, ממנו התגרשה ב-2017 אך שמרה איתו על קשר קרוב.

חברים | צילום: shutterstock

יממה לאחר מותו של פרי, הקאסט של "חברים" פרסם הצהרה משותפת בה נכתב "כולנו הרוסים כל כך מאובדנו של מת'יו. היינו יותר מסתם חברים לקאסט. אנחנו משפחה. יש כל כך הרבה מה לומר, אבל כרגע אנחנו צריכים לקחת רגע להתאבל ולעבד את האובדן הבלתי נתפס הזה. עם הזמן נגיד יותר, ככל שנוכל. לעת עתה, המחשבות והאהבה שלנו נמצאות עם משפחתו של מאטי, חבריו וכל מי שאהב אותו ברחבי העולם".

כזכור, לאורך כל חייו, פרי היה פתוח לגבי מאבקיו עם סמים ואלכוהול. בספר הזיכרונות שפירסם בשנת 2022, הוא סיפר איך אניסטון התעמתה איתו על כך שהיה שיכור בזמן הצילומים ואמרה לו "אני יודעת שאתה שותה, אנחנו יכולים להריח את זה". "זו הייתה סוג של דרך מוזרה אך אוהבת לדאוג לי", תיאר זאת פרי בספר. "כשהיא השתמשה בלשון רבים ואמרה 'אנחנו' - זה פגע בי כמו פטיש".

סיבת המוות של פרי טרם פורסמה, אך לפי דיווחים ראשוניים - לא נמצאו בדמו חומרים ממכרים כאלה ואחרים או אלכוהול.