ג'ניפר אניסטון, דיוויד שווימר וליסה קודרו נפרדים ממת'יו פרי: "אוהבים אותך כל כך"

מי שגילמו את רייצ'ל גרין ורוס גלר פרסמו דברי פרידה מחברם לקאסט, אשר הלך לעולמו באופן טראגי לפני כשבועיים. "נוח אח קטן", כתבה אניסטון לצד תמונה משותפת שלה עם פרי, "תמיד עשית לי את היום" • "מאטי, תודה לך על עשר שנים מדהימות של צחוק ויצירתיות" הוסיף גלר, "לעולם לא אשכח את התזמון הקומי שלך"

ג'ניפר אניסטון ומת'יו פרי
מת'יו פרי וג'ניפר אניסטון | צילום: מתוך "חברים"

השחקניות ג'ניפר אניסטון וליסה קודרו והשחקן דיוויד שווימר ספדו הערב (רביעי) למת'יו פרי, חברם לקאסט הסדרה "חברים", שלפני כשבועיים הלך לעולמו באופן טראגי בגיל 54. "זה חתך עמוק", כתבה אניסטון בפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, לצד תמונות שלה עם פרי. "הפרידה ממאטי שלנו כללה גל מטורף של רגשות שמעולם לא הרגשתי לפני כן.

"כולנו חווים אובדן בשלב מסוים בחיינו, אובדן של חיים או אובדן של אהבה. להיות מסוגל לשאת באבל הזה מאפשר לך להרגיש רגעים של אושר והכרת תודה על שהכרת מישהו באופן כל כך עמוק. ואנחנו אהבנו אותו באופן עמוק. הוא היה חלק כה גדול מה-DNA שלנו. תמיד היינו שישייה. זאת הייתה משפחה מבחירה ששינתה לנצח את המסלול של מי שהיינו ואת הדרך שבה נלך.

לכתבות נוספות:

"מאטי ידע שהוא אוהב לגרום לאנשים לצחוק. כמו שהוא אמר בעצמו, אם הוא לא שמע את הצחוק הוא חשב שהוא עומד למות", הוסיפה. "באופן מילולי, החיים שלו היו תלויים בזה. ובחיי שהוא הצליח בזה. הוא גרם לכולנו לצחוק. ולצחוק הרבה. בשבועות האחרונים, עבר על ההתכתבויות שלנו זה עם זו. צחוק ובכי ושוב צחוק. אשמור אותן לנצח".

בימים שלאחר מותו, דווח בכלי התקשורת בארצות הברית כי אניסטון "שבורה לחלוטין, מותו של פרי הפיל אותה לגמרי". בפוסט הפרידה הערב, הוסיפה: "מאטי, אני אוהבת אותך כל כך ואני יודעת שאתה עכשיו לגמרי שלו וללא כל כאב. אני מדברת איתך בכל יום... לפעמים אני כמעט שומעת אותך אומר, 'האם את יכולה להיות אפילו יותר משוגעת?'. נוח אח קטן, תמיד עשית לי את היום".

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Jennifer Aniston‎‏ (@‏‎jenniferaniston‎‏)‎‏

כאמור, הערב גם הגיע תורו של שווימר להיפרד - וגם הוא פרסם את דבריו לצד תמונה שלו עם פרי המנוח. "מאטי, תודה לך על עשר שנים מדהימות של צחוק ויצירתיות", כתב, "לעולם לא אשכח את התזמון הקומי ויכולת ההגשה שלך המדהימים שלך. יכולת לקחת שורה של דיאלוג ולכופף אותה כרצונך, ולהפוך אותה למשהו כל כך מקורי ומצחיק באופן בלתי צפוי, וזה עדיין מדהים.

"היה לך לב, שהיית נדיב איתו ושיתפת אותנו, כך שנוכל ליצור משפחה שמורכבת משישה זרים. אני מדמיין אותך שם למעלה, איפשהו, באותה חליפה לבנה, עם ידיים בכיסים, מסתכל מסביב, ושואל, 'האם יכולים להיות יותר עננים?'".

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎David Schwimmer‎‏ (@‏‎_schwim_‎‏)‎‏

שעות אחרי אניסטון ושווימר, גם ליסה קודרו - שגילמה את פיבי, פרסמה דברי פרידה באינסטגרם עם תמונת עבר שלה ושל פרי: "כשצילמנו את הפיילוט, הוא נלקח מיד והיינו בחזית של NBC. ואז, הצעת שנשחק פוקר והפכת את זה לכזה כיף בזמן שהתחברנו לראשונה. תודה לך על כך.

"תודה שהצחקת אותי כל כך חזק ממשהו שאמרת עד שהשרירים שלי כאבו ודמעות זלגו על פניי כל יום", כתבה קודרו. "תודה לך על הלב הפתוח שלך במערכת יחסים של שישה אנשים, שדרשה פשרה והרבה 'דיבורים'. תודה לך שהגעת לעבודה כשלא היית במיטבך, ואז, מבריק לחלוטין".

עוד המשיכה קודרו וכתבה: "תודה לך על עשר השנים הטובות ביותר שאדם יכול לקבל. תודה לך שהאמנת בי. תודה לך על כל מה שלמדתי באשר לחסד ואהבה מההיכרות איתך. תודה לך על הזמן שהיה לי איתך, מת'יו".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)

אתמול, שניים אחרים מהקאסט - מאט לבלאנק וקורטני קוקס - נפרדו מפרי במילותיהם שלהם, עם פוסטים שפרסמו בחשבונות האינסטגרם שלהם לצד תמונות מרגעים אייקונים מהסדרה. "מת'יו, בלב כבד אני נפרד", כתב לבלאנק שגילם את ג'ואי, "הזמנים שהיו לנו ביחד הם בכנות בין התקופות האהובות בחיי. היה כבוד לחלוק איתך את הבמה ולקרוא לך חבר שלי.

"תמיד אחייך כשאחשוב עליך ולעולם לא אשכח אותך. לעולם לא. פרוש כנפיים ועוף, אחי, אתה סוף סוף חופשי. הרבה אהבה", סיכם. לבסוף, סיים עם שורה שקורצת לקטע מהסדרה וכתב: "אז אני מניח שאתה שומר על 20 הדולרים שאתה חייב לי".

חברים
חברים

אחריו, הייתה זו קוקס שגילמה את מוניקה - בת הזוג של צ'נדלר, שכתבה: "אני אסירת תודה על כל רגע שהיה לי איתך, מאטי, ואני מתגעגעת אליך כל יום". לפוסט, צירפה קוקס את הקטע מהסדרה שבו מוניקה מסתתרת מתחת לשמיכה של צ'נדלר במלון. "כשאתה עובד עם מישהו קרוב כמו שעשיתי עם מת'יו, יש אלפי רגעים שהלוואי שיכולתי לחלוק. לעת עתה הנה אחד האהובים עלי.

"כדי לתת סיפור רקע קטן", הוסיפה, "צ'נדלר ומוניקה היו אמורים להיות רק סטוץ ללילה אחד בלונדון. אבל בזכות תגובת הקהל זה הפך לתחילת סיפור האהבה שלהם. בסצנה הזו, לפני שהתחלנו לצלם, הוא לחש לי שורה מצחיקה להגיד. לעתים קרובות הוא עשה דברים כאלה. הוא היה מצחיק והיה אדיב".

Whatsapp Image 2023 10 29 At 0
מת'יו פרי | צילום: רויטרס

ב-28 באוקטובר, פרי נמצא מת בג'קוזי בביתו בלוס אנג'לס כשהוא ללא רוח חיים. דובר מכבי האש של העיר, בריאן האמפרי, אמר כי התקבלה שיחה במוקדי החירום בשעה 16:17 בשבת, בנוגע למקרה חירום הקשור לטביעה. עם היוודע הבשורה הטראגית והמפתיעה, משטרת לוס אנג'לס פתחה בחקירה באשר לנסיבות שהובילו למולו של פרי, כשבינתיים כלי התקשורת ספוקלציות רבות באשר לחייו ומותו של השחקן המוכשר - שכן הוא סבל במהלך חייו מבעיות התמכרות חוזרות ונשנות לסמים ולאלכוהול. עם זאת, ככל הידוע הוא היה נקי בשנים האחרונות, ולפי מקורות לא נמצאו סמים בזירה.