למה חברי השבט חושבים שזהבי ראוי להיות השורד האחרון?

וגם: מדוע בר היא המודחת הראשונה, למה מנגיסטו מקבל כל כך הרבה כח ואיך מעיין ושגיא ימשיכו לשרוד שמסביבם רק אוייבים?

זמן צפייה: 01:19:36

#כמה_קטנות

פרק 20: שחקו כבר, שחקו

    1. תגידו, אפשר לשחרר כבר את הדת והמוצא של אמיר, בבקשה? כל הפסטיבל הזה סביב ההפתעה שאמיר נולד ערבי עושה את ההפך הגמור מהפואנטה החשובה. כמו שהדת של שגיא לא מעניינת, הדת של ענבר לא מעניינת או של כל שורד אחר לא מעניינת, כך גם דתו של אמיר לא מעניינת. כל ההתעסקות הזו גורמת לזה להרגיש משהו שונה ומוזר. זה לא.

via GIPHY

2. שגיא כזה "מי רוצה לשמוע את השיר החדש של טגאיי??" ומדינת ישראל כזה "אף אחד" והוא כזה מתעלם מכולם ושר אותו בכל זאת. אבל אמרנו לא.

via GIPHY

3. נשבע שאני מנסה לא להיות שלילי כלפי נתי. באמת שמחפש לאתר את הנקודות החיוביות שבו, בכל זאת הגיע לאיחוד, אבל ממש קשה לי. מה זה הדבר הזה שהוא רץ לורד וכולו "ורד תגידי ליוסי שיפסיק לדבר אסטרטגיות כי אני עובד על המחנה והוא לא עובד וזה לא נחמד בכלל". מה נסגר?

via GIPHY

4. ועוד יותר משפיל, ורד אשכרה רצה לחוף לכעוס על יוסי. מה זה פה?

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

ילדים של החיים: כך השורדים והשורדות נראו כשהיו ילדים תמימים ומתוקים

אחד על אחד: עם איזה שורד היית רוצה להיתקע על אי בודד?

5. המשימה של יוסי ומעיין הייתה הטוויסט המיותר ביותר העונה. והיו לא מעט כאלו. כן לוותר על אורז, לא לוותר על נקניקיות (שהיו בצבע אדום מידי בקטע מחשיד) או כן ללכת על הפרס הגדול. למי אכפת לעזאזל, אם יקבלו את הפרס הזה, זה יהיה בעוד 100 פרקים ורוב חברי השבט כיום יהיו במושבעים.

via GIPHY

6. תגידו, למה מנגיסטו, שכרגע רשמית לא חלק מהמשחק ו/או השבט המאוחד, מקבל כוח למנוע ממישהו צ'אנס לשרשרת חסינות? מי הוא בכלל? הוא תושב אי המתים, הוא לא מקבל זכויות במשחק.

via GIPHY

7. כמו כן, מדוע בר, שהודחה ולא הגיעה לאיחוד בתכלס, היא המושבעת הראשונה?

via GIPHY

8. משימת הסוציאומטרי היא בדרך כלל משימה סופר טעונה וסופר דרמטית. שימו לב, כתבתי "בדרך כלל". למה העונה לא ובדרך כלל כן? ובכן, כי בדרך כלל חותכים חבלים לשורדים בברית נגדית. חושפים את הקלפים, בריתות נגד בריתות, והפעם? הפעם קייטנה. חותכים רנדומלית, "מחזירים" לאנשים ולאף אחד אין שמץ של חשיבה אסטרטגית.

via GIPHY

9. אני רק שאלה. כששגיא מבטיח למעיין שהוא לא יתן לה להיות מודחת, כבר שני פרקים ברצף, על מה הוא מדבר? הם מיעוט של שלושה (ממש שנואים) מול שישה. איך בדיוק תשמור עליה? תחזיק אצבעות לעוד טוויסט מוזר בעלילה?

 

via GIPHY

10. רוב חברי השבט חושבים שזהבי הוא הראוי ביותר להיות השורד האחרון. מה? למה? מה עם אמיר ויוסי שהובילו יופי של מהלכים? מה עם מיכל? ענבר? לעזאזל, אפילו ורד מתאימה לתואר פי אלף מזהבי שחוץ מלהיות מצחיק מידי פעם ולעשות "כן כן" עם הראש עד עכשיו, לא עשה יותר מידי, בלשון המעטה. רק על ה"אני חייב לשאול את מיכל מה עושים היא מחליטה" לא הייתי נותן לו להתקרב לתואר בחיים. מי שלא שיחק את המשחק לא יכול לזכות בו.

 

via GIPHY

11. כל הפרק מפמפמים לנו שכולם שונאים את מעיין ובפרומו לפרק הבא מסתבר שיוסי בכלל על הגריל. חולה על העקביות הזאת.

 

via GIPHY