האיחוד המדומה גרם לסערה של ממש בין השורדים

גיא גולד הלך לאיבוד מרב טוויסטים, נדהם מהטכנולוגיה, נהנה מההנחייה של זהבי ותהה לעצמו מדוע גיא זו ארץ נעלם?

זמן צפייה: 01:05:34
#כמה_קטנות פרק 17: בבושקה של טוויסטים טוויסט על טוויסט על טוויסט ואין לי כבר מושג מי נגד מי, מה צריך לעשות, לאן הולכים ומה יהיה. העיקר שהאיחוד עוד שנייה פה וכל זה יגמר.
    1. נפתח עם אי המתים, שם מנגיסטו ממשיך את היקיצה הטבעית שלו ומבין יותר ויותר איך צריך לשחק את המשחק הזה. אם יחזור למשחק בעתיד, מנגיסטו יהיה שחקן אחר, פחות לב, יותר להוריד ראשים. טוב מאוד. יוסי מוצא פסלון, ענבר מגיעה, הם כבר שלושה שם למי אכפת.
via GIPHY 2. יש! איחוד! אה, לא, סתם זמן איכות של שני השבטים יחד ליומיים או משהו. ליגאוו ובוהאיי נפגשים על האי של הראשונים ולא עוברת דקה כשמגיע פיצוץ ודיבור נגוע. לא ארחיב על הסצנה כי היא גרמה לי לוודא שאני לא על ערוץ ויוה, או הערוץ הזה שמשדר את האח הגדול 24/7 בלייב. via GIPHY 3. לא אחדש לאף אחד אם אגיד שערך הספורטיביות והתחרותיות העונה, איך נאמר, לא משהו, אבל אתמול ראינו שיאים חדשים. אחרי כמה משימות מכורות מראש, אתמול היו 2 מקרים שפשוט לא הצלחתי לעכל. הראשון, בעיצומה של השיחה בין ורד, זהבי ונתי, האחרון מצהיר כי אם הם יגיעו לחמישייה הסופית הוא יקריב את עצמו וילך הביתה. למה? via GIPHY 4. השני, מר "אני מייצג את ערכי הספורט והתחרותיות", זהבי, מתקשה במשימת החבלים ופורש. למה? עוד על "הישרדות": לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדותילדים של החיים: כך השורדים והשורדות נראו כשהיו ילדים תמימים ומתוקים מה שנגמר על האי – ממשיך בוילת המודחים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים אחד על אחד: עם איזה שורד היית רוצה להיתקע על אי בודד? מתמודדי הישרדות מאחלים: חופש גדול שמח! 5. מצד שני, הוא הנחה את המשימה לא רע בכלל. היי הפקה, נשמח אם זהבי יחליף את גיא מדי פעם בעמדת ההנחייה. שלכם, צופי התוכנית. via GIPHY 6.  למה זה היה טוב שגיא לא הגיע למשימה? מה זה תרם לעלילה ששני השבטים מגיעים למשימה ואין מנחה? בשביל מה זה נועד? לא יודע, אל תשאלו אותי. via GIPHY 7. אז יש איחוד? אין איחוד? חצי איחוד? אם מישהו מהשורדים שם היה צופה בחצי פרק של הישרדות לדורותיה, הוא היה מבין שעד שאין באף (בנדנה) חדש, אין שום איחוד ואז אולי היו נחסכות לנו הרבה חפירות מיותרות. חבל. via GIPHY 8. בואנה, קלטתם? הביאו להם לאי טכנולוגיה מטורפת בקטע הזה עם המצלמות. אשכרה מצלמים משהו והוא מגיע, באותו היום, לצד השני של כדור הארץ! וואו, חכו מה יהיה כשהשורדים יגלו את הפייסבוק, וואצאפ והאינטרנט! via GIPHY 9. כמו כן, גם פה טוויסט. הפוך גוטה, הפוך – בדרך כלל זה לא השורדים שולחים וידאו כדי לחזק את הבית, אלא הבית שולח וידאו כדי לחזק את השורדים. via GIPHY 10. בפרק הבא: טוויסטים נוספים בעלילה. תהיה משימת חסינות שבטית ואז ישר משימת חסינות אישית ואז ישר מועצת שבט, לשני השבטים, ואז ישר אני אתחיל לבכות מעצבים. via GIPHY 11. לסיום, נושא זמן המסך שמקבלים השורדים העונה מציק לי כבר הרבה זמן. לטעמי, יש כאלו שמקבלים יותר מידי זמן מסך וכאלו שההפך, נעלמים לנו. כבר מהטור הזה התחלתי לאזן את הנושא. שמתם לב? כי אם לא בפרקים עצמם, בטור שלי כולם יקבלו את זמן המסך שמגיע להם באמת, בלי שיקולי רייטינג וכו'. למה? כי אני יכול.