האג'נדה של טניטה, הקרב של אלון ומנגיסטו ועוד מהלך חכם של אמיר

גיא גולד מאוכזב מההדחה בטרם עת של טניטה ומתרגש עד בכי מקרב הענקים של האריות של האי

זמן צפייה: 01:15:32

#כמה_קטנות

פרק 12: איטס טניטה, ביץ'

נבחרת ה"ערכיים" של העונה סופגת עוד מכה עם ההדחה של טניטה, שלמרות האג'נדה הלוחמנית הקבועה שלה, החליטה לא להילחם ולקבל בהכנעה את הדחתה. לכו תבינו

    1. הדחה מבאסת קצת הייתה ההדחה של טניטה אתמול. מתמודדת שבתחילת העונה סומנה כאישה חזקה ופייטרית, לא רואה אף אחד ממטר ותעבור דרך קיר כדי להשיג את מטרתה. כמה חבל שמטרתה, כשהגיעה למשחק, לא הייתה לזכות בו.

via GIPHY

2. אי אפשר להתקדם במשחק כשמשחקים "איך שאני רוצה", כמו שטניטה שיחקה. אי אפשר מהסיבה הפשוטה שזה משחק, דבר ראשון, חברתי. כשאתה לא חלק מהחברה, גם אם אתה שונא את מנהגיה, אתה יכול להתחיל לספור אחורה להדחה שלך. סמכו עלי, אני יודע.

via GIPHY

3. טניטה לא באמת ניסתה להתחבר לאף אחד. יצא הגורל והתחברה עם מנגיסטו, אלוהים יודע על איזה רקע, וזהו, פה נגמר המשחק החברתי שלה. בחיאת, אפילו אמיר החסום רגשית עשה יותר חברים.

via GIPHY

4. אפרופו אמיר. שוב פעם הוא בבעיה של אי יציבות עם ה"ברית" שלו עם מעיין ושגיא, שוב אין לו רוב להדחה הקרובה ושוב הוא מוצא את הפתרון. דבר ראשון, אמיר מבין שלכפות מבחן אש זה אף פעם לא הימור טוב. במקרה והמתמודד שלך מפסיד ומודח, אתה מתעורר לבוקר מאוד מנוכר במחנה, אחרי שהצבעת נגד הרוב, ומחליט לגייס את זהבי. מחליט ומצליח.

via GIPHY

5. זהבי מחליט ללכת עם אמיר ולא עם ענבר כי הוא יודע מה טוב לו. לעומת ענבר הוא אסטרטג, הוא איום, הוא מטרה נוחה באיחוד. לעומת אמיר? מי בכלל מסתכל על זהבי. יופי של הסוואה עצמית פרששנו.

via GIPHY

6. איך אפשר בלי כמה מילים על אי המתים? בכל זאת, הראו לנו אותו אתמול לאיזה 4000 דקות. קרב האחים הגדול מיד מתחיל, התופים הולמים, הדרקונים מרחפים בשמיים וחאליסי עוד שנייה נכנסת בביקיני לאי. תגידו, מה זה היה? מה זו המוזיקה הזאת לפני הדו קרב? הדרמה? הקלואז אפ הזה על שני היענו גלדיאטורים.

via GIPHY

7. קווין וקייל שהם בכלל שני אריות שהם בכלל שניהם הבל שהם אחים מתמודדים אחד מול השני במשימה אחת אחרונה, לצערו של אחד מהם ולשמחתנו הצופים. כמה מנעולים ומנגיסטו מנצח ואלון נפרד מהעונה ולמי אכפת.

via GIPHY

8. אם שגיא לא היה לוקח את שרשרת החסינות הוא היה מועמד להדחה. ואז הוא לקח את השרשרת. מזל.

via GIPHY

9. פרק ראשון בלי צ'אקי הצ'וקר. לא קל, לא קל.

via GIPHY

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

הצביעו בסקר: מי לדעתכם האסטרטג הגדול של העונה?

האזינו עכשיו: הפלייליסט של השורד שגיא ברייטנר

מה שנגמר על האי - ממשיך בוילת המודחים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים

אמיר פחר חושף: "נולדתי בשם מוחמד. בגיל 16 יצאתי לדרך חדשה"