בלעדי: האמת מאחורי המאהב של היטלר נחשפת

"היטלר היה ידוע בתור אחד שבגיל 14,15,16 היה עושה זנות עם גברים בשטריך"

כנראה שאף פעם לא נדע את כל האמת מאחורי הדמות האפלה ביותר בהסטוריה, הצורר הנאצי אדולף היטלר. מהו הרגע שבו הפך אדם ככל האדם למפלצת אותה אנחנו נאלצים לזכור ולא לשכוח? בתכנית חדשה מקורית ומרתקת שיצרו אילן פלד ויאיר קידר נחשפות עובדות נוספות שאמורות לשפוך אור על אותה מפלצת אנושית.

גילה גולדשטיין, ותיקת הטרנסיות בישראל, ננסי שניידר, ראשונת המנותחות לשינוי מין ו ישראלה סטפני מאנס, מובילת המאבק הטרנסי בישראל מספרות שהדיקטטור היה למעשה הומסקסואל שהיה יוצא ל"שטריך" לחפש סטוצים. צפו בוידאו:

[brightcove_iframe video_id='entertainment-television-israeli-tv-011' autoplay='1' credit='' kid='1_v6kzhz5g' duration='96']

השיחה שבסרטון היא מתוך הפרק השני בסדרה "נעלמות" שעוסק בטרנסג'נדריות ובייחוד ב-בֶּבֶּה, שהתקיימה שנים בגופו של חיים גולדברג- עד ששינה את מינו וקיווה לשחרר את נפשו. סיפור חייה המטלטל של בֶּבֶּה, עובר דרך כל תלאות המאה ה-20: ניצולת שואה שהוסתרה כילד מחופש לילדה במנזר בפולין ונאנסה ע״י אחד מהנזירים במלחה״ע השנייה, הגירה לישראל, עבודה בזנות לצרכי פרנסה, הדרה מעולמות התיאטרון, שוב הגירה לאירופה, חזרה לישראל, שכול במלחמת יום הכיפורים הנוראה, הגירה לארה״ב ומוות מאיידס.

כל החברות המרתקות של בבה, גילה, ננסי וישראלה סטפני, מספרות את הסיפור שלה, שהוא גם הסיפור שלהן.

הסרט 'בבה' מתוך 'נעלמות' ישודר הערב בערוץ yes  דוקו

עוד ברשת סלבס:

אשתו של עומרי כספי תומכת באלאור אזריה

פרסום ראשון: פאר טסי נתפס נוהג ללא חגורה

כל הפרטים על חתונתם של אדוה דדון וגלעד שלמור

פרסום ראשון: קרן מיכאלי בזוגיות חדשה

מיליון או דולר: בכמה משכיר אייל גולן את הפנטהאוז שלו?