בגלל הסדרה בנטפליקס? כוכב "הכתר" והנסיך הארי מסוכסכים

השחקן דומיניק ווסט, מי שמגלם את המלך צ'ארלס בסדרה על משפחת המלוכה, סיפר בריאיון על הפעם ההיא שחשף יותר מידי פרטים על הארי איתו היה מיודד - מה שגרם לנסיך הג'ינג'י לא לדבר איתו יותר לעולם • אז מה כל כך הרגיז את הדוכס מסאסקס?

Whatsapp Image 2023 12 25 At 1
הנסיך הארי ודומיניק ווסט | צילום: שאטרסטוק, עיבוד תמונה: פורחס

הכתר נפל: השחקן דומיניק ווסט, מי שמגלם את המלך צ'ארלס השלישי בלהיט של נטפליקס "הכתר", חשף בראיון חדש כי טיב הקשר שלו עם הנסיך הארי הוא כבר לא מה שהיה פעם. האם זה בגלל משהו שנאמר בסדרה שבשבוע שעבר הגיעה לסיומה אחרי 6 עונות? ובכן, כנראה שלא.

"איבדנו קשר בגלל שדיברתי יותר מדי במסיבת עיתונאים, ולכן לא דיברנו יותר אחרי זה", גילה ווסט (54) בתוכנית הרדיו הבריטית "Sunday Morning", זאת לאחר שנשאל על ידידותו עם הארי. אחרי שמגישת התוכנית קייט מקאן לחצה על ווסט להרחיב את הדיבור בנושא, הוא נזכר באירוע הצדקה "Walking With the Wounded" שהתקיים בשנת 2013, ובו לקח חלק לצד הדוכס מסאסקס.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

במסגרת האירוע, השניים יצאו למסע דרך אנטארקטיקה יחד עם חיילים לשעבר בצבא בריטניה, אשר נפצעו במהלך שירותם. כזכור, הארי הינו חייל לשעבר בעצמו ולעיתים קרובות משתתף בפעילויות צדקה לצד ותיקי שירות אחרים.

כמעט שנה לאחר מסע ההעצמה שלהם עם הפצועים, ווסט נשאל על החוויה במהלך מסיבת עיתונאים בינואר 2014, וענה: "הארי היה לגמרי חלק מהצוות. נראה היה שהוא מתמחה ממש בבניית מחראות (מתקן לעשיית צרכים בשטח). הוא בנה מבנה מחראה מדהים עם בלוקים כדי לייצר הגנה מהרוח, ואפילו בנה לו מחזיק גלילי נייר טואלט". בדיעבד, הודה השחקן ש"כנראה סיפרתי יותר מידי". הארי פחות התחבר לאווירה השיתופית של ווסט באשר ליכולותיו המרשימות בבניית אסלת שטח והחליט לנתק את הקשר, לתמיד.

הנסיך הארי
הנסיך הארי | צילום: שאטרסטוק

ולמרות שכל המאורע התרחש לפני יותר מעשור, ווסט חשף כי הוא הסיבה העיקרית לכך שלא יצר קשר עם הארי, ולא התייעץ איתו באשר לתפקידו בסדרה "הכתר" כמלך צ'ארלס השלישי. ווסט, נזכיר, הצטרף לסדרה בעונה החמישית שלה בשנת 2022, והחליף את ג'וש אוקונור.

וחרף העובדה שהארי לא נתן לווסט הדרכה לגבי איך לשחק את אביו, הוא בהחלט נמנה מצופיה של הסדרה על סבתו המנוחה, המלכה אליזבת השנייה. "הרבה יותר נוח לי עם 'הכתר' מאשר לקרוא סיפורים שנכתבו על המשפחה שלי, על אשתי או על עצמי", סיפר הארי בריאיון עבר. בריאיון אחר, הודה כי כשעולים פרקים חדשים הוא "בודק עובדות", ואמר כי מבחינה היסטורית חשוב שדברים יתועדו כמו שצריך - בניגוד לאופן הצגתם ביצירה טלוויזיונית.