"אני אצוד את אחיך ואת החברים שלו": מי מאיים על בילי אייליש ואילון מאסק?

הזמרת ביקשה מבית המשפט שיוציא צו הרחקה לגבר בן 53, שלטענתה מטריד אותה ואת בני משפחתה ומזה שבועות ארוכים שהוא שולח להם, לכאורה, הודעות מאיימות. בית המשפט נעתר לבקשה • ואיך שמו של אחד האנשים העשירים בעולם השתרברב לפרשה המטרידה?

בילי אייליש, אילון מאסק
בילי אייליש, אילון מאסק | צילום: רויטרס

הזמרת בילי אייליש ביקשה מבית המשפט צו הרחקה מגבר בן 53 שלטענתה מטריד אותה ואת בני משפחתה - כך דווח הלילה (חמישי) בכלי התקשורת בארצות הברית. במסמכים שמסרה לידי בית המשפט סיפרה אייליש כי בעבר, החשוד עקב אחריה מחוץ לביתה ומחוץ לבית הוריה, וכתבה כי היא מודאגת שאם לא יורחק, "הוא ימשיך בדפוס ההטרדה, יממש את איומיו ואף יפעל לפי הפנטזיות הפרועות שלו". בית המשפט נענה לבקשתה.

במסמכים, שהגיעו לידי אתר TMZ, אייליש (21) טוענת כי בחודש ספטמבר החלה לקבל הודעות מגבר בשם שון כריסטופר מקינטייר אשר שלח, לכאורה, לה ולמקורביה מאות הודעות, ובהן "הצהרות מטרידות של אהבה" ו"איומים אלימים" נגד אחיה הגדול פיניאס (26).

לכתבות נוספות:

"אני אצוד את אחיך ואת החברים שלו", כתב לה המטרידן באחת ההודעות, ובאילו בהודעה קולית ששלח לה הצהיר על אהבתו כלפיה - ואף איים גם להרוג את אחד האנשים העשירים בעולם ובעלי X אילון מאסק, כך לפי הדיווחים. עוד כתב המטרידן כי "אני מצטער על מה שהולך לקרות. ניסיתי, אתה יודע מה אני אומר, אחי, באמת ניסיתי".

בית המשפט, כאמור, נענה לבקשתה של אייליש והוציא נגד מקינטייר צו ההרחקה, לפיו להישאר במרחק של לפחות 100 מטרים מהזמרת, מבני משפחתה ומחברתה זואי דונהו. כמו כן, אסור לו ליצור איתה קשר בכל רשת חברתית כזו או אחרת.