הגר יפת על סערת הנחש: "אני כבר לא אעשה את זה שוב, זה יהיה פתטי"

אחרי הסערה שחוללה כשעלתה לבמה עם נחש על צווארה, הגר יפת מביעה התנצלות: "אני מבינה את הביקורת ואני באמת מתנצלת בפני כל מי שנפגע. לא הייתה לי שום כוונה להרע לנחש"

זמן צפייה: 06:20

הגר יפת חוללה מהומה כשעלתה להופיע עם נחש על צווארה. את ההומאז' לבריטני ספירס היא מסבירה עם ההערצה הגדולה שהייתה לה כלפיה בתור נערה: "האמת שהרעיון היה קודם כל, אני מאוד אוהבת את בריטני ספירס, כן העתקתי לגמרי. אמרתי יום יבוא ואני אעשה הופעה ואיך שתהיה לי הזדמנות אני אעלה גם עם נחש. זה יכול להיות פאן. רציתי לצאת מהקופסה, משהו שלא קורה בהופעות ביום-יום".

כתבות נוספות בתרבות ובידור

הביקורות ברחבי הרשת לא איחרו להגיע, עם טענות רבות הנוגעות להתעללות בבעלי חיים: "כן, אני מבינה את הביקורת ואני באמת מתנצלת בפני כל מי שנפגע מהעניין הזה. חשוב לי להגיד שהכל היה מפוקח והשגחה, המאמן של הנחש היה בצד הבמה ובדק שהכל בסדר. אם היה יכול להיות סיכון לנחש מלכתחילה הוא לא היה נותן לי לעלות איתו. גם דיברתי עם הנחש לפני, הוא אמר לי שהיה לו ממש סבבה".

 

[brightcove_iframe video_id='entertainment-music-israeli-part-264-external' autoplay='0' credit='' desc='הגר יפת עלתה עם נחש על הבמה כמחווה לבריטני ספירס. צפו' poster='https://media.reshet.tv/image/upload/t_app_16x9/v1674999157/uploads/2023/903410965.jpg' kid='1_bj5ifqcj' duration='']

 

"לא הייתה לי שום כוונה להרע לנחש. מצבו, הוא עדיין בהיי. הוא נהנה. נחשים יש להם אוזן פנימית והם לא שומעים רעשים ככה שהצעקות בקהל. כן, הם כן רואים, אבל הם לא מזהים אם את בן אדם או עץ. אין להם את הראייה הזאת, אז גם האורות וכל מה שהלך שם לא באמת הזיז לו".

לשאלה האם היא תעשה זאת שוב היא משיבה בשלילה: "ללכת ולהופיע כל הופעה עם נחש זה כבר יהיה פתטי, אני לא אעשה את זה".