עושים שישי עם גיא הוכמן

ליום שישי יש את הקצב שלו, השגרה שלו והמוזיקה שמיוחדת רק לו. במיוחד עבור היום הכי מיוחד בשבוע, הסטנדאפיסט גיא הוכמן מגלה את שגרת יום שישי שלו ומביא לכם את הפלייליסט שעוזר לו להיכנס לסוף השבוע

זמן צפייה: 00:45

מה שישי מסמל עבורך?
"אם אני ביום של הופעה אז יש המון לחץ ודריכות. אם אין לי הופעה אז אני קם מוקדם לילד, מבלה איתו שעתיים עד שנמאס לי ואז אני מעיר את אשתי שתיקח עליו אחריות. בימי שישי אני גם לפעמים יוצא לרחוב לצלם סרטונים באיזור נחלת בנימין או שוק לוינסקי בנושאי אקטואליה ובעצם יוצר תוכן יש מאין. אני מגיע מבית אשכנזי אז יש ימי שישי שאנחנו עולים לירושלים להורים של אשתי וזה באמת סוג של נופש בשבילי. אני אוהב את ימי שישי בירושלים".

 

עוד במדור המוזיקה:

"אני חושבת שהייתי יכולה לזכות באירוויזיון". אילנית משחררת שיר חדש ונזכרת ב"אי שם"

הלו יזראעל: העולם ממשיך להגיב ל"אקס פקטור לאירוויזיון"

"עם כל שלב שעובר, התחרותיות נכנסת לפעולה". ראיון בלעדי עם אלי חולי

 

מה הדבר הראשון שעושה בשישי?
"אני מתעורר מבכי של תינוק בכל בוקר ולא רק בשישי. אני שותה אספרסו ואוכל תמר ליד ואז נותן צעצועים לילד כדי שיהיה לי קצת שקט".

מה אתה הכי שונא לנקות?
״אני בכל יום שונא לנקות, אבל יש סדר בבית. מה שאני כן עושה זה לזרוק זבל, לנקות שטיחים, לקפל חולצות (רק את שלי), לעשות מקלחת לכלב (תלוי מה הוא עבר במהלך השבוע) וזהו, כאן זה נגמר. כרגע אשתי לא נותנת לי גישה לשירותים ולאמבטיה, אולי בהמשך אגיש בקשה ואקבל היתר. למדיח קיבלתי גישה לאחרונה וזה גם רק כדי להוציא את הכלים. אני חושב שבכל נושא הניקיון בבית יש בי פחד, אבל פחד כזה שגורם למעורבות. אני מאמין שאם לאשתי טוב, גם לי טוב״.

 

מה אתה הכי אוהב לבשל?
"אני מבשל את הקורנפלקס בבוקר ואחראי לגזור אבוקדו. בין היתר אני אחראי על טוסטים. בטוסטים אני טוב. אם אשתי לא מבשלת או שאנחנו לא עולים לירושלים לארוחת ערב משפחתית, אז אנחנו כמו תל אביביים טובים מול הטלוויזיה עם וולט".

מה תעדיף - ארוחת שישי אינטימית או המונית?

"ארוחה אינטימית אנחנו עושים יחד כל השבוע, אז בסוף שבוע אני מעדיף ארוחה המונית. תמיד מצחיק לנו, יש אווירה, יש ילדים ואני מנסה על כולם חומרים שלי. לצערי בתקופה האחרונה אין הרבה מפגשים עם המשפחה שלי כי אבא שלי חרד לקורונה".

 

שנ"צ בשישי זה חובה או מותרות?
"שנ"צ זה חובה באופן כללי ואני חושב שאפילו צריך לחוקק על זה חוק. עכשיו בגלל הילד אני קם מאוד מוקדם אבל זה כמו חלום בשבילי, לישון איתו ביחד שנ"צ בסוף שבוע. יש לנו הרבה רגעים כאלה".

שוקו חם בגשם בחוץ או מזגן חימום מתחת לפוך?
"לא, לא שוקו. לא טוב לי חלב, יש לי קיבה רגישה. תני לי להיות מתחת לפוך. כל הזמן".

 

סדרה מומלצת לבינג'?
"אם אני זה שבוחר את התוכן של הסדרות זה יהיה בעולמות של הפוליטיקה. לאחרונה ראיתי את ׳בית הקלפים׳ ואני ממש אוהב וממליץ".

איזה סגנונות מוזיקליים אתה מעדיף בשישי?

"רק מוזיקה קלאסית. סתאאאם. אני בדרך כלל שומע את השירים ישראליים המושמעים ביותר, כשבתכל׳ס רוב השירים מתוכם הם של עומר אדם, עדן חסון ואולי אחד של יסמין מועלם. בימי שבת אני פותח את הרדיו על תחנת 103FM ומאזין לשבת עברית. לצד כל השירים האלה יש גם שירים של הילד אז לפעמים יש אווירה של חווה אלברשטיין פוגשת את מני ממטרה".

 

מי היית מזמין לארוחת שישי ולמה?
"הייתי מזמין לארוחת שישי את רונאלדו רק כדי להגיד לו בפנים שהוא בחיים, אבל בחיים לא יהיה מסי ושמסי יותר טוב ממנו".

 

מה הפלייליסט שלך ליום שישי?

 

גיא הוכמן, קומיקאי בחסד, יוצא לסיבוב הופעות חורפי ומצחיק במיוחד:
סילבסטר בתיאטרון חולון (סולד אאוט), הופעה באולם בוימל בנהריה ב20.1, תיאטרון חיפה בוולנטיין 14.2 ובתיאטרון ירושלים ב24.2.

בנוסף, הוכמן יככב בקרוב בסדרה ״גולדסטאר״ שתשודר ב״הוט״, ויצא בפרויקט חדש ומצחיק - מונית שידוכים אותה יצר בשיתוף עם הסוכנות ADD.