בילי אייליש חושפת: "אני נמשכת פיזית לנשים"

המוזיקאית בת ה-21 סיפרה בריאיון על רגשותיה כלפי נשים אחרות, והודתה: "אני נמשכת אליהן - אבל גם מאוימת מהיופי ומהנוכחות שלהן" • עוד אמרה: "אף פעם לא הרגשתי כמו אישה נחשקת או נשית. אני צריכה לשכנע את עצמי שאני נראית טוב"

בילי אייליש | צילום: רויטרס

הזמרת בילי אייליש מככבת על שער המגזין "Variety", וכיאה לכתבת שער היא דיברה בגילוי לב על הדימוי העצמי שלה, על היחסים המורכבים שלה עם נשיות ואף התייחסה בפתיחות לנטיות המיניות שלה: "אני אוהבת נשים, אני נמשכת אליהן פיזית", אמרה אייליש בת ה-21, "יש לי קשרים עמוקים עם נשים בחיים שלי, החברות בחיי ובנות המשפחה בחיי. אני נמשכת לנשים, אבל גם מאוימת מהן, מהיופי והנוכחות שלהן".

לאורך השנים, שמרה אייליש על חיי האהבה שלה פרטיים עד כמה שיכלה - מה שיצר עננה סביב נטיותיה המיניות בקרב המעריצים, עננה שאותה הגדירה כ"מוזרה ומעצבנת". שמה נקשר בשנה האחרונה למוזיקאי ג'סי רתרפורד, אלא שבחודש מאי האחרון הם נפרדו בתום שמונה חודשי זוגיות. לפניו, ניהלה אייליש זוגיות עם השחקן מתיו טיילר וורסה ולפניו עם ראפר בשם ברנדון אדמס. באתר insider דווח כי בכתבה עצמה מובא הציטוט כ"גילוי" אולם נציגיה של הזמרת לא אישרו את הדברים.

לכתבות נוספות:

בהמשך הריאיון, דיברה אייליש גם על סגנון הלבוש המזוהה עימה: זרוק ורחב במיוחד, כזה שלא מדגיש את הגזרה. הזמרת מגיעה כך לשטיחים אדומים ולהופעות, וכעת היא גילתה מה מסתתר מאחורי הבחירה האופנתית הזו: "אף פעם לא הרגשתי כמו אישה נחשקת או נשית. אני צריכה לשכנע את עצמי שאני נראית טוב". באופן כללי, הודתה, יש לה אישיוז סביב נשיות ומיניות: "אני מגדירה את עצמי כאישה, אבל אף פעם לא באמת הרגשתי אחת וגם אף פעם לא הרגשתי שאני יכולה להתחבר לבנות כל כך טוב".