שוברת שיאים: קייט בוש תרוויח יותר ממיליון ליש"ט על הלהיט שלה מ-85'

שלושה שיאים, יותר ממיליון ליש"ט הכנסות ודור חדש של מאזינים צעירים - קייט בוש ממשיכה לחגוג את ההצלחה המאוחרת של הלהיט מהאייטיז

Kate Bush

הלהיט Running Up That Hill (A Deal with God) של קייט בוש, ששוחרר לראשונה בשנת 1985, זוכה להצלחה מטאורית מאז שהופיע בסדרה "דברים מוזרים" של נטפליקס. מאז שהופיע בדרמת האימה, השיר זוכה לכמעט מיליון השמעות יומיות בספוטיפיי שמכניסות לזמרת בת ה-63 כ-250 אלף ליש"ט בשבוע. "בהתחשב בעוצמת ההצלחה של השיר, קייט תצחק כל הדרך לבנק", סיפר מקורב לזמרת לאתר The Sun.

<div<

עוד בתרבות ובידור:

לא רק עדן בן זקן: המפורסמות שהצטלמו עם ביקיני לצד הילדים שלהן

שובה של המלכה האם: הסינגל החדש של ביונסה כבר כאן

היכונו למסיבת הפיג'מות של אלה לי

השיר שוחרר לראשונה בשנת 1985, והצליח לטפס רק למקום השלישי במצעדים של אז. כעת הוא שומר על המקום הראשון כבר שבוע שני ברציפות, כשהוא שובר לא מעט שיאים עבור שיר בן 37 שנה. היום, קייט הפכה לזמרת המבוגרת ביותר שכבשה את המקום הראשון, כשהיא מדיחה את השיא של שר משנת 1998 עם השיר Believe. היא גם מחזיקה בשיא הפער הארוך ביותר בין שני סינגלים שהגיעו למקום הראשון (44 שנים), ומחזיקה גם בתואר הזמן הארוך ביותר שלקח לסינגל להגיע למקום הראשון (36 שנה).

"אני מאוד נהנית שכל כך הרבה צעירים מגלים את השיר בפעם הראשונה. מעולם לא חוויתי דבר כזה בעבר. קשה לי לתפוס את המהירות שבה זה קורה" סיפרה בוש.