היסטריה בינלאומית: כך העולם מתמכר לגל גדות

איך הפכה השחקנית הישראלית וה"וונדר וומן" הלאומית שלנו לדבר הכי חם בהוליווד?

זמן צפייה: 00:48

קשה להישאר אדישים מול ההיסטריה העולמית סביב כוכבת "וונדר וומן" גל גדות. אנחנו מכירים את גדות הישראלית כבר שנים, יודעים מי זה בעלה, היכן גדלה, מה למדה ואיפה התחילה את הקריירה שלה (ואם אתם רוצים לבחון כמה אתם באמת מכירים אותה לחצו כאן) אך נראה שלמרות שהיא מנהלת קריירה הוליוודית כבר תקופה ושיחקה בשוברי קופות כמו "מהיר ועצבני", "השכנים של ג'ונס" ו"שחר הצדק: באטמן נגד סופרמן", נראה שהעולם נשבה בקסמה רק עכשיו כשהיא נכנסה למגפייה של גיבורת העל וונדר וומן בסרט שהוא כולו שלה. ומדובר בלא פחות מאובססיה.

גל גדות בפרימיירה של הסרט

עוד ברשת תרבות ובידור:

טירוף: הסינגל החדש של סטטיק ובן אל תבורי "טודו בום"

בלו אייבי גונבת את ההצגה במופע בלט

בגיל 50: האלי ברי מגיבה לשמועות על הריון

בשבוע שלאחר יציאת הסרט לאקרנים והצלחתו הראשונית שוברת השיאים בקופות, נדמה כי בכל דקה עולות ידיעות חדשות על גדות. ניתן לראות את הוונדר וומן הישראלית מככבת בכל עמודי הבית של אתרי הבידור הגדולים והנחשקים ביותר, שבדרך כלל עסוקים בג'סטין ביבר, בראד פיט, טיילור סוויפט וביונסה. האתרים ומגזיני הבידור, מעלים ללא הרף כתבות על הצלחת הסרט, על דמותה של גדות ועל השחקנית עצמה שפרצה ובגדול מעל כל הציפיות, וכך מבססים את מעמדה ככוכבת בינלאומית.

הוונדר וומן גל גדות

אם נסתכל רק על 24 השעות האחרונות, נוכל לראות ידיעות על הפרגונים המשמחים שקיבלה גדות מחבריה לקאסט של סדרת סרטי "מהיר ועצבני", על התשבוחות שקיבלה מכוכבת סדרת הטלויזיה וונדר וומן לינדה קרטר הותיקה, על ציטוטים של גדות בראיונות לאורך השנים ועל עוד שבירת שיאים של הסרט שהוא כולו עוצמה נשית.

אין טקס יוקרתי בלעדיה. גל גדות

ב"ווג" פרסמו ידיעה עם חמישה דברים שלא ידעתם על גדות, אתר הבידור "רומפר" התהדר בתמונות של גדות וילדיה מתוך האינסטגרם האישי של הכוכבת. "המירור" העלו ראיון של השחקנית ושיבחו את הופעתה בסרט כמעט בכל שורה. האתרים של "פיפל" ו"אנטרייטמנט וויקלי" פתחו סקשנים מיוחדים לגדות ווונדר וומן בעמודי הבית שלהם.

ברור שגדות שם כדי להישאר והקלישאה על גאווה ישראלית היא פשוט בלתי נמנעת.

צפו בצילומי מסך מתוך האתרים השונים:

צילום: צילום מסך
צילום: צילום מסך
צילום: צילום מסך
צילום: צילום מסך
צילום: צילום מסך