כוכב מארוול מודה: "פניתי לטיפול בעקבות הביקורות הרעות על הסרט. יש לי טראומה"

השחקן קומאיל נאנג'יאני, שכיכב ב"נצחיים", סיפר בכנות כיצד הביקורות הקוטלות על הסרט השפיעו על חייו והודה שנפגע עד עמקי נשמתו: "זה היה ממש קשה" • לדבריו, במארוול היו בטוחים שאפוס גיבורי העל יהפוך לחביב המבקרים, ובשל כך "הסירו את האמברגו מוקדם, הכניסו אותו לכמה פסטיבלי סרטים מפוארים"

"נצחיים"
"נצחיים" | צילום: מתוך הסרט, MARVEL

הביקורות ברובן קטלו אותו, הצופים לא כל כך הבינו את העלילה, ולמרות הכנסות בסך 400 מיליון דולר - הסרט "נצחיים" נחשב לאחד הפלופים הגדולים של אולפני מארוול. אפוס גיבורי העל שעלה לאקרנים בשנת 2021, עומד על דירוג של 47% במדד Rotten Tomatoes, ועד היום הוא זכור בעיקר כסרט כושל. אופסי.

קצת יותר משנתיים אחרי, השחקן קומאיל נאנג'יאני (שגילם בסרט את קינגו) חשף בסוף השבוע כי הביקורות השליליות גבו ממנו מחיר נפשי, ובעקבות כך הוא נאלץ לפנות לטיפול. "הביקורות היו גרועות, והייתי מודע לזה מדי", אמר השחקן בן ה-45 בריאיון לפודקאסט "Inside of You", "קראתי כל ביקורת ובדקתי יותר מדי. זה היה ממש ממש קשה".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

"נצחיים" הוא הסרט ה-26 ביקום הקולנועי של מארוול. הוא נכתב על ידי מתיו ק. פירפו ובויים על ידי זוכת האוסקר קלואי ז'או. אנסמבל השחקנים כולל בין היתר את אנג'לינה ג'ולי, ריצ'רד מאדן, סלמה הייק, קיט הרינגטון ועוד.

לדבריו, באולפנים היו בטוחים ש"נצחיים" יהפוך לחביב המבקרים: "מארוול חשבו שהסרט יזכה לביקורות ממש טובות, אז הם הסירו את האמברגו מוקדם, הכניסו אותו לכמה פסטיבלי סרטים מפוארים ושלחו אותנו לסיבוב הופעות עולמי גדול כדי לקדם אותו". אלא שכאמור, הסרט בעיקר נקטל, ולטענתו של נאנג'יאני - זה לא בהכרח קשור לטיבו אלא לעובדה שהוא הופץ קצת אחרי שיאה של מגפת הקורונה, בנובמבר 2021: "אני חושב שהיה משהו מוזר באוויר, ולא הרבה מהביקורות קשורות לאיכות האמיתית של הסרט".

קומאיל נאנג'יאני
קומאיל נאנג'יאני | צילום: shutterstock

"היה לי הכי טוב לעשות את הסרט הזה, והבנתי שככה צריכה להרגיש עבודה", אמר השחקן. "עם זאת, כשהוא יצא והביקורות לא היו טובות, זה היה מאוד קשה עבורי. הבנתי שיותר מדי מהאופן שבו אני מעריך את מה שאני רוצה לעשות מבוסס על התוצאה של מה שאנשים אחרים חושבים על זה.

"הבנתי שזה לא הוגן כלפיי וכלפי אשתי, ואני לא יכול יותר לגשת לעבודה שלי בצורה הזו". אז, הבין שעליו לשנות את הדרך שבה הוא מתמודד עם ביקורות ופנה לטיפול: "התחלתי להתייעץ, אני עדיין מדבר על זה עם המטפל שלי. אשתי אומרת שיש לי טראומה מזה. למעשה, בדיוק אכלנו ארוחת ערב עם מישהו אחר מהסרט, והיינו כזה, 'זה היה קשה, לא?' והוא אמר, 'כן, זה היה ממש קשה'. אני חושב שכולנו עברנו משהו דומה".

קומאיל נאנג'יאני
קומאיל נאנג'יאני, "נצחיים" | צילום: מתוך הסרט, MARVEL

נאנג'יאני הוא לא היחיד שמודה לאחרונה כי הוא נפגע עד עמקי נשמתו מהביקורות הקוטלות: בחודש שעבר היה זה כוכב "חמישים גוונים של אפור", השחקן ג'יימי דורנן, שסיפר כי בעקבות הדברים הקשים שנכתבו על הסרט כשיצא, הוא החליט להסתתר מהעולם. "התחבאתי", אמר השחקן, שגילם כזכור את כריסיטיאן גריי. "אני ואשתי הלכנו לבית של סאם טיילור-ג'ונסון (במאי הסרט) ואשתו. הם לא היו שם, אז הם הביאו לנו לשהות שם קצת. הסתתרנו. הסתגרנו קצת מהעולם".