הכי מתוקים בעולם: 219 כלבים צפו בסרט - ושברו שיא גינס

בלוס אנג'לס נשבר השבוע שיא גינס, אז יותר מ-200 כלבים הגיעו לפרמיירת הסרט "מפרץ ההרפתקאות - סרט העל". אחרי שצעדו על השטיח האדום, התמסרו למצלמות וצפו בסרט במשך עשר דקות לפחות - שברו ההולכים על ארבע את השיא העולמי • אנחנו נמסים

פרמיירת מפרץ ההרפתקאות
פרמיירת מפרץ ההרפתקאות | צילום: באדיבות פורום פילם

האייטם הכי חמוד שתקראו היום - באחריות: 219 כלבים הגיעו בתחילת השבוע לפרמיירת הסרט "מפרץ ההרפתקאות: סרט העל" - ובכך שברו שיא גינס. ההקרנה התקיימה מחוץ לאולמות הקולנוע בפארק גריפית שבלוס אנג'לס, לשם הגיע הנציג הרשמי של ספר השיאים של גינס, מייקל המפריק, והעניק את האות לאחת ממפיקות הסרט - ג'ניפר דודג'.

הכלבים, מן הסתם, לא הגיעו לבד אלא עם בעליהם. כדי לזכות בשיא העולם, ההולכים על ארבע נבדקו על ידי צוות וטרינרים שהגיע במיוחד לאירוע. על הכלבים היה לעמוד בסט קריטריונים שנקבע מראש על ידי הצוות של גינס: כך למשל, כדי להיכנס לספירה הם היו צריכים להיות בני יותר משנה, מאושרים ובריאים - ולצפות בסרט במשך עשר דקות לפחות.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

כמו אחרוני הכוכבים בהוליווד, גם הכלבים הצטלמו על השטיח האדום כשהם מחופשים לדמויות שונות מתוך הסרט. "כל כך התרגשתי לשפוט את הניסיון הזה לשבירת השיא", אמר המפריק. "לא בכל יום יוצא לי ליהנות מזמן מדהים שכזה עם מאות חברים פרוותיים". הסרט צפוי לעלות לאקרנים בארץ ובעולם כבר בסוף השבוע הקרוב.

פרמיירת מפרץ ההרפתקאות
אין אותנו | צילום: באדיבות פורום פילם