"חשבתי לקפוץ מהחלון": מוניקה לוינסקי פותחת פצעים מהעבר

שני עשורים אחרי הפרשה שהכניסה לחיינו את לוינסקי וכמעט הביאה להדחת הנשיא קלינטון, המתמחה לשעבר מהבית הלבן מדברת בגילוי לב על רגעי הפחד: "הייתי עדיין מאוהבת בביל"

מוניקה לוינסקי
מוניקה לוינסקי | צילום: רויטרס

סרט שייצא בקרוב חושף פרטים חדשים על חייה של מוניקה לוינסקי, 20 שנים אחרי הפרשה שכמעט הביאה להדחתו של ביל קלינטון מהבית הלבן. לוינסקי מספרת, למשל, איך שקלה לשים קץ לחייה כשנחשף הרומן עם הנשיא קלינטון.

 

"היה שלב כלשהו בנקודה כלשהי בשעות הראשונות, שבכיתי בהיסטריה והשתתקתי, ובזמן ההשתתקות הסתכלתי מהחלון וחשבתי שהדרך היחידה לתקן את המצב היא להתאבד, לקפוץ מהחלון, "סיפרה. "פשוט הרגשתי נורא. פחדתי והושפלתי, חששתי ממה שזה יעשה למשפחה שלי. הייתי עדיין מאוהבת בביל באתו הזמן, כך שהרגשתי אחריות ממשית".

 

כתבות קשורות


ממציאה את עצמה מחדש: מוניקה לווינסקי פועלת נגד תופעת השיימינג |06.04.16
בריז'יט בארדו נגד MeToo: "הוחמאתי כשאמרו שיש לי ישבן יפה" |18.01.18
סיכום 2017: כשקמפיין MeToo תפס את הגברים המטרידים במערומיהם |28.12.17

 

מוניקה היתה בת 22, והוגדרה כצעירה הפתיינית שפיתתה את הנשיא, אבל צריך לזכור שהיא היתה בסך הכל מתמחה בבית הלבן והוא האדם הכריזמטי בעולם באותו רגע, שאיך אפשר שלא להתאהב בו. מאז, נגזר עליה זה לחיות את חייה בלופ של מה שהיה כשהיתה בת 22. היום מותחים עליה ביקורת שהיא מרוויחה כסף מהעניין, אבל ממה היא עוד יכולה להרוויח, כשאי אפשר באמת להוריד פרופיל?

 

היום, יש לה כבר ראייה אחרת של המצב. בעידן metoo ברור לכולם שהיו כאן יחסי מרות - והיא עדיין מחכה להתנצלות ממנו. לא בפני כל האומה, אלא בפניה, אישית, ישירות.