המעריצים חוששים: האולפנים לא מקדמים את "וונדר וומן"

חודש ושבוע לפני ש"וונדר וומן" מגיע לקולנוע, המעריצים מתלוננים: הסרט לא מקבל קידום

זמן צפייה: 00:46

חמישה שבועות נותרו עד שהסרט "וונדר וומן" ייצא (סוף סוף!) למסכים ובשבוע האחרון, המעריצים מתחילים לדאוג. הסרט, בכיכובה של גל גדות, נחשב לאחד הסרטים החזקים של הקיץ הקרוב והציפייה אליו גבוהה, אבל לאחרונה גולשים רבים שמו לב לעובדה מדאיגה: הסרט כמעט ולא מקבל קידום בכלי התקשורת.

איפה את וונדר וומן. גל גדות
איפה את וונדר וומן. גל גדות

בתקופת הזמן הזו שלפני יציאת הסרטים "באטמן נגד סופרמן" ו"חוליית המתאבדים", אי אפשר היה שלא לדעת שהם עומדים לצאת – הבאזז סביבם היה ענק והפרסום שלהם בשיאו. כמות הפרסומות שחברת וורנר שחררה עבור הסרטים האלו היה פי שלוש מהכמות שיש כרגע ל"וונדר וומן". לשם השוואה, ל"ליגת הצדק", בו תופיע וונדר וומן לצידם של באטמן וגיבורי על אחרים ועתיד לצאת בנובמבר הקרוב, יש בערוץ היוטיוב של אולפני וורנר את אותה כמות הסרטונים שיש עכשיו ל"וונדר וומן".

[youtube_embed youtube_id='1Q8fG0TtVAY']

אז מה הסיבה לקידום המצומצם? האם בוורנר מרגישים שהסרט יהיה כישלון ולא טורחים להשקיע בפרומו שלו, או שאולי להפך, והם כל כך בטוחים בהצלחה שלו ומרגישים שחבל יהיה לבזבז עוד כסף על משהו שאין ספק בכלל שיהיה הצלחה ענקית?

וונדר וומן. בקרוב
וונדר וומן. בקרוב

מבדיקה שערך המגזין Vanity Fair עולה שהחשש של המעריצים לא ממש מוצדק, מכיוון שגם אם נראה שבפועל יש לסרט פחות נראות במדיה, מבחינת השקעה עלות הפרסום שלו  דווקא עולה על זו שהיתה ל"חוליית המתאבדים": שלושה מיליון לעומת שניים וחצי. מה שבטוח – בוורנר כנראה מקשיבים למעריצים ואתמול שוחררו לטלוויזיה שני סרטוני פרסומת חדשים לסרט. סביר להניח (או כך לפחות אנחנו מקווים) שבתקופה הקרובה האולפנים יתחילו בפרומו אינטנסיבי יותר, כך שעד מועד עליית הסרט, גל גדות כבר תהיה בכל מקום אפשרי.

עוד ברשת תרבות:

בדיסני מחפשים שחקן ישראלי שיגלם את אלאדין

בחנו את עצמכם: האם תצליחו לזכות את שחקני הוליווד בצעירותם?

כמה אתם באמת מכירים את משפחת סימפסון?