אחרי הביקורות - גל גדות משיבה: "צר לי אם דבריי לא הובנו כמו שהתכוונתי אליהם"

הסטורי שבו כתבה גדות בין היתר כי "הרג פלסטינים חפים מפשע זה מחריד", עורר את זעמם של הישראלים - ובמיוחד את של אשת התקשורת אופירה אסייג שקראה לה "חוצפנית ומנותקת". כעת, גדות ניסתה להסביר: "כל רצוני הוא לדברר את ישראל בעולם ולהראות את הזוועות שאנחנו חווים"; אסייג השיבה: "כל השנים אנחנו גאים בך. ברגע האמת, רצוננו שתהיי איתנו. לא מעבר"

גל גדות
גל גדות | צילום: shutterstock

ישראל במלחמה: אחרי שעוררה עליה גל של תגובות נגד סטורי שבו כתבה בין היתר כי "הרג פלסטינים חפים מפשע זה מחריד", השחקנית גל גדות מיהרה להגיב וטענה כי דבריה לא הובנו כהלכה.

את הסטורי החדש שהעלתה לאינסטגרם שלה, פתחה גל בפנייה לאשת התקשורת אופירה אסייג אשר כינתה אותה "חוצפנית מנותקת". "אופירה אהובתי", כתבה גדות, "צר לי אם דבריי לא הובנו כמו שהתכוונתי אליהם. כל רצוני הוא לדברר את ישראל בעולם ולהראות את הזוועות שאנחנו חווים ולעזור בהשגת תמיכה עולמית כנגד כל מבקרינו".
גדות, שעד לאותו סטורי תמוה דווקא התגייסה להסברה הישראלית ופרסמה ל-100 מיליון עוקביה באינסטגרם את הטבח המחריד שנעשה ביישובי העוטף, כתבה עוד כי "אמשיך לעשות כל מה שאני יכולה בשביל לזעוק מכל מקום את זעקתה של ישראל. לבי מדמם ואני לא יודעת את נפשי מרוב צער על מה שקורה. ולעם שלי, אין לי ספק שננצח. עם ישראל חי".

אסייג השיבה לגדות בסדרת סטוריז חדשה, וכתבה: "גל, כל השנים אנחנו גאים בך. ברגע האמת, רצוננו שתהיי איתנו. לא מעבר". עוד הוסיפה אסייג בפנתייה לגדות כי "יש לך כוח אדיר. אנחנו עוברים גיהנום. תהיי איתנו. הכי חשוב שנזכור שכולנו יהודים, כולנו עם אחד ואין לנו ארץ אחרת".

גל גדות משיבה לאופירה אסייג
גל גדות משיבה לאופירה אסייג | צילום: אינסטגרם

כאמור, אמש העלתה גדות סטורי שבו כתבה כי "הרג פלסטינים חפים מפשע הוא מזעזע. רצח ישראלים חפים מפשע הוא מזעזע. אם אתם לא מרגישים את אותו הדבר, אני חושבת שאתם צריכים לשאול את עצמכם למה זה". זמן קצר לאחר הפרסום - היא מחקה את הסטורי.

לצד מאות התגובות הזועמות שקיבלה גדות על "הרג הפלסטינים", הייתה זו גם אסייג שהתייחסה לדברים ופתחה במתקפה חסרת מעצורים נגד הוונדר-וומן הישראלית: "גל גדות כתבת ומחקת! טוב שכך. אני מחזיקה את עצמי כבר כמה פעמים לא לענות לך כי את דואגת לפרנסה ולקריירה שלך וזה בסדר. אבל הפעם עברת את הגבול.

"בואי לשטח לראות תינוקות ערופי ראש, נערות נרצחות, חיילים מתים ומשפחות אבלות. מי שרצח אותנו זה עם אכזר ושונא ישראל. שבי בשקט", הוסיפה, "עדיף לכולנו. את חיה באיזה סרט שאת הוליווד ומתי שבא לך את ישראלית. תעשי חישוב מסלול מחדש".

אופירה אסייג נגד גל גדות
אופירה אסייג נגד גל גדות | צילום: אינסטגרם

והיא לא עצרה כאן: אסייג שיתפה באינסטגרם שלה את דבריה שהתפרסמו בכלי התקשורת השונים, וכתבה דברים זועמים נוספים על גדות. "אם גל רוצה את זה באנגלית - שתעדכן אותי, חתיכת חוצפנית מנותקת", כתבה בסטורי אחד. "תלמדי מדה רוק", הוסיפה בסטורי אחר, שבו שיתפה את דבריו של השחקן האמריקאי שהתצייב לצד ישראל.

בסטורי נוסף, היא העלתה את דבריה של הדוגמנית ג'יג'י חדיד, אשר אמרה כי "יש לי תקוות וחלומות לפלסטינים - אבל אף אחד מהם לא כולל פגיעה באדם יהודי". "אפילו היא יותר נורמלית ממך", כתבה אסייג ותייגה את גדות, "תתביישי".

אופירה אסייג נגד גל גדות
צילום: אינסטגרם
אופירה אסייג נגד גל גדות
צילום: אינסטגרם