רגע לפני פרידה, טרנטינו חוגג עם חברים

הבמאי ההוליוודי ממשיך את החופשה שלו בישראל בבילוי בעיר ללא הפסקה

לאחר שהגיע במיוחד ארצה כדי לפרגן לחברתו דניאלה פיק שמשתתפת במופע חדש, הבמאי ההוליוודי קוונטין טרנטינו ממשיך את החופשה ונהנה ממה שיש לארצנו הקטנטונת להציע. אומנם לא תפסנו אותו באחד האתרים הרשמיים כמו הכותל המערבי, "יד ושם" או גני הבהאים, אבל הוא כן נלכד בעדשת המצלמה במהלך בילוי תל אביבי אל תוך הלילה.

מופתע לראות אותנו. קוונטין טרנטינו
מופתע לראות אותנו. קוונטין טרנטינו

צלם הפפראצי שלנו תפס את הבמאי בדרינק בבר בעיר. הוא יצא כמובן לברך אותנו לשלום, ושאל מה יגרום לנו להניח לו לנפשו. אז רק ביקשנו כמה מילים חמות. ואת התוצאה אתם יכולים לראות בוידאו:

[brightcove_iframe video_id='entertainment-celebs-paparazzi-israel-003' autoplay='0' credit='' kid='1_6t2040cq' duration='18']

רגע לפני שעזב את ישראל וטס לעבר לוס אנג'לס נתפס טרנטינו בעוד בילוי ברנז'אי בעיר, מעניין אם גם הוא התעצבן על השירות בנחמה וחצי ואם כבר טעם בדוכן ההמבורגרים בשדרות רוטשילד, הכי תייר.

אז אחרי דניאלה, אולי גם ישראל תגרום לו להתאהב? אנחנו כבר מפנטזים שהוא יצלם כאן סרט, אבל עד אז נתנחם בתמונות מאותו בילוי תל אביבי.

טרנטינו בתל אביב
טרנטינו בתל אביב
מה שותים?
מה שותים?
הדרינק הראשון עלינו
הדרינק הראשון עלינו
לחיים!
לחיים!
הדרינק השני כבר עלייך
הדרינק השני כבר עלייך

צילום: אמיר מאירי

עוד ברשת סלבס:

אשתו של עומרי כספי תומכת באלאור אזריה

פרסום ראשון: פאר טסי נתפס נוהג ללא חגורה

כל הפרטים על חתונתם של אדוה דדון וגלעד שלמור

פרסום ראשון: קרן מיכאלי בזוגיות חדשה

מיליון או דולר: בכמה משכיר אייל גולן את הפנטהאוז שלו?

 

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ