"לא מוטרדת מהחזה הנפול וסימני המתיחה": כריסי טיגן שיתפה תמונה עם בתה מהאמבטיה

שלושה חודשים אחרי לידת בתה אסתי, הדוגמנית כריסי טיגן חושפת את גופה בתמונת עירום מתוקה מהאמבטיה ומציגה את המראה שלה אחרי הלידה

כריסי טיגן
כריסי טיגן | צילום: אינסטגרם

בעולם אינסטגרמי מלא בריטושים ומציאות מדומה, הכוכבת כריסי טיגין שיתפה אתמול תמונה יוצאת דופן מחדר האמבטיה עם בתה. האמא לשלושה בת ה-37 שיתפה תמונה עם אסתי מקסין, בתה הטרייה בת השלושה חודשה במהלך אמבטיה משותפת כשהן מתרחצות יחד עירומות. לצד התמונה, כתבה טקסט מעצים על הפגמים כביכול שהיא רואה בגופה: "שד אחד שאיכשהו נופל הצידה וצלקות סגולות ועמוקות, אבל את מושלמת מדי כדי שנדאג לגבי כל זה".

כתבות נוספות במדור סלבס:

הפוסט, זכה ללמעלה ממיליון וחצי לייקים ועשרת אלפים תגובות, שרובן דווקא מפרגנות וממש לא רואות את הפגמים שלכאורה טיגן מציגה כשהיא מדברת על גופה. "'צלקות חיים' של אישה ואמא יפה. זו הוכחה שאנחנו חזקות, אמיצות וטובות! עטי את כולם בגאווה" הגיבה אחת העוקבות ואילו אחרת כתבה "זה לא מה שאנחנו רואים כשאנחנו מסתכלים על התמונה היפהפייה הזו". עוקבת אחרת כתבה: "אנחנו תותחיות, בגלל שאנחנו נושאות את האנשים הקטנים והמושלמים האלו".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

טיגן, נשואה לזמר המצליח ג'ון לג'נד ולהם שלושה ילדים, לונה בת ה-7, מיילס בן הארבע ואסתי שנולדה בינואר האחרון. לפני כשלוש שנים נולד להם תינוק בלידה שקטה לו העניקו את השם ג'ק. טיגן נוטה להציג גם את הצדדים הפחות יפים של המציאות, כשחשפה את ההפלה, את טיפולי הפוריות שעברה כדי להיכנס להריון עם אסתי. כעת, היא מציגה לעוקבים שלה גם את גוף האישה האמיתי אחרי לידה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)