"אני ביישורת האחרונה של הקריירה שלי": האם בראד פיט לקראת פרישה?

בראד פיט, אחד מהשחקנים והמפיקים המשפיעים והמוערכים ביותר בתעשיית הקולנוע העולמית, רומז בריאיון למגזין GQ האמריקאי על "שלבים אחרונים בקריירה". עוד חושף בריאיון על הגמילה מאלכוהול וסמים - וההתפכחות לאחר הגירושים הקשים מאנג'לינה ג'ולי

בראד פיט
בראד פיט | צילום: רויטרס

בראד פיט הוא אחד מהשחקנים הדומיננטים והמוערכים ביותר בהוליווד, כשלאורך הקריירה זכה בשורה ארוכה של פרסים יוקרתיים, וביניהם היוקרתי ביותר מביניהם - הלוא הוא האוסקר. וכעת, עושה רושם שייתכן שנצטרך להתרגל בקרוב לקולנוע ללא פיט, שכיכב במגוון סרטים אייקוניים מ"ממזרים חסרי כבוד" ועד "מועדון קרב". "זה הסמסטר או הטרימסטר האחרון. מה זה בדיוק עומד להיות ואיך אני רוצה שזה ייראה", שיתף בריאיון.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GQ (@gq)

עוד בתרבות ובידור:

הסלבס מגיבים להחלטת בית המשפט העליון: "הומואים תתכוננו, אתם הבאים בתור"

דורין סגול נפרדת מבעלה: "הבטחת לי שלא תעזוב אותי"

מצטערים לאכזב: ג'ניפר אניסטון שמה סוף לשמועות

השחקן בן ה-58 שיתף על הגמילה שלו מאלכוהול, סיגריות וסמים, וההתמקדות שלו באורח חיים בריא - סטייט אוף מיינד שיצר לעצמו במהלך מגיפת הקורונה, בה בילה רבות, כמו כולנו, בסגרים ממושכים. "אני כבר בגיל ששום דבר טוב לא מגיע מזה", הודה למגזין. לדבריו, כשאנג'לינה ג'ולי הגישה בקשה לגירושים ממנו ב-2016, הוא התפכח והחליט להשתתף במפגשי אלכוהליסטים אנונימיים, שם מצא עצמו לאורך שנה וחצי. "הייתי סביב קבוצת גברים מגניבה שהייתה פרטית, אז הרגשתי בטוח שם". על הגמילה מסיגריות שיתף ואמר: "אין לי את היכולת לעשן רק סיגריה או שתיים ביום, זה לא אפשרי מבחינתי. אני אול אין".

כזכור, הפאוור קאפל לשעבר ניהל קרב גירושים מלוכלך (בלשון המעטה) שנגרם בעיקר בגלל מחלוקות על המשמורת של ילדיהם. ג'ולי בזמנו ביקשה משמורת פיזית על כל ששת ילדיהם, בעוד שפיט מצידו דרש משמורת משותפת. בסופו של דבר, בשנה שעברה, פיט קיבל את מבוקשו כשקיבל את המשמורת המשותפת.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי
בזמנים טובים יותר | צילום: גטיאימג'בנק/GettyImages