משדרים עסקים כרגיל: קים וקניה התאחדו לכבוד משחק הכדורסל של הבת נורת'

פייר, התרגשנו: למרות כל הקרקס התקשורתי ביניהם לאחר הגירושים המכוערים והאיומים הבלתי פוסקים שלו לעבר הביופרינד החדש שלה, פיט דוידסון - קים קרדשיאן וקניה ווסט מציגים אידיליה משפחתית כשהגיעו השבוע יחד לעודד את בתם הבכורה נורת' ווסט במשחק הכדורסל בו השתתפה

קים קרדשיאן וקנייה ווסט באירוע של Harper's Bazaar
קים קרדשיאן וקנייה ווסט באירוע של Harper's Bazaar | צילום: גטיאימג'בנק/GettyImages

מערכת היחסים בין קים קרדשיאן לקניה ווסט ידעה אינספור עליות ומורדות, במיוחד בשנתיים האחרונות, לאחר שקים החליטה לשים קץ לנישואים, ועד שבמרץ האחרון השניים התגרשו באופן רשמי. מה שבאמת הבעיר את הקשר בין השניים הוא הבויפרנד החדש של קים, פיט דוידסון, שעורר בקניה רצון בלתי פוסק להשתלח בו ולאיים עליו בכל צורה אפשרית, דרך הרשתות החברתיות ועד איומים ממשיים על חייו שזעזעו את הזוג הטרי.

אומנם, למרות חילופי האשמות והבלאגן המתוקשר עם פיט, אפשר לומר שממש אהבנו לראות שהשניים כנראה נמצאים במקום טוב יותר ביחסים ביניהם. על-פי תמונות שהגיעו לידי אתר הריכלות האמריקאי TMZ, כוכבת הריאליטי והראפר המצליח שמו את המשקעים בצד, והתאחדו שוב. השניים התייצבו בשישי האחרון באולם ספורט בטאוסאנד אוקס, קליפורניה, שם בתם הבכורה, נורת' ווסט, השתתפה במשחק כדורסל בליגה לילדות.

קים קרדשיאן וקניה ווסט
קים קרדשיאן וקניה ווסט במשחק כדורסל של הבת נורת' | צילום: TMZ

עוד בתרבות ובידור:

כוכב נולד: האחים ג'ונאס, פול ווקר ומרדית' גריי מצטרפים לשדרת הכוכבים של הוליווד

תחייה מחדש: מה אנחנו יודעים עד כה על האלבום החדש של ביונסה?

ג'סטין ביבר מספר על ההתמודדות עם התסמונת ששיתקה את פניו: "ישו איתי"

עדי ראייה שהיו במקום העידו שהזוג דיבר מפעם לפעם אחד עם השני במהלך הערב ונראו די לבביים בזמן שבתם מפגינה את יכולות המשחק שלה על המגרש. עוד הם הוסיפו שההורים שמרו על פרופיל נמוך ודאגו לא להריע יותר מדי בזמן המשחק, כנראה כדי לא להסב את תשומת הלב אליהם.

קים, כפרזנטורית מן המניין, לבשה חולצת בלנסיאגה עם מכנסי ג'ינס שהתאימו בדיוק לזוג המגפיים הכחולים שנעלה. לצידה של קים ישבה היחצ"נית שלה וחברתה הטובה, טרייסי רומולוס, שרק בפברואר האחרון קניה יצא נגדה ברשתות החברתיות, ואמר שהיא "מתמרנת את קים", כל זאת על רקע המחלוקת על משמורת הילדים וקרב הגירושין המתוקשר שלהם.

קים קרדישאן
קים קרדשיאן | צילום: TMZ

קניה ווסט
קניה ווסט | צילום: TMZ

אולם, דברים נראים אחרת כרגע בין השניים, זאת אחרי שקים העלתה כמה סטוריז לעמוד האינסטגרם שלה ואיחלה לאב ילדיה יום אב שמח לרגל יום האב האמריקאי שחל אתמול (ראשון). היא שיתפה מספר תמונות של קניה וארבעת ילדיה: נורת', סיינט, הבת שיקגו ובן הזקונים סאלם, וכתבה: "תודה על היותך האבא הכי טוב לילדים שלנו, על שאתה אוהב אותם כמו שאתה אוהב! יום אב שמח, יה!"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @kimkardashian