נוק אאוט: הזוג המלכותי של ה-WWE יוצא מהזירה

אחרי 6 שנות זוגיות און אנד אוף, החליטו כוכבי ה-WWE ג'ון סינה וניקי בלה לסיים שוב את הקשר ולבטל את האירוסין שוב. האם הפעם זה לתמיד?

ג'ון סינה וניקי בלה, כוכבי WWE
ג'ון סינה וניקי בלה, כוכבי Wwe | צילום: גטי אימג'ס/אימג'בנק

חודש לפני היום הגדול, בו היו אמורים כוכבי ה-WWE ניקי בלה ו ג'ון סינה לצעוד יחד לחופה, מערכת היחסים שלהם הסתיימה שוב, והפעם כנראה לתמיד. בפרק האחרון של תוכנית הריאליטי של ניקי "Total Bellas", הפילה הכוכבת על הצופים את ההודעה הרשמית על ביטול אירוסיה מסינה והותירה אותם המומים ושבורי לב.

 

צפו בקטע מפרק הסיום בו מדברת בלה על הפרידה מסינה:

 

לא ברורה הסיבה לפרידה הדרמטית, אך מקורות מקורבים לזוג מספרים שמערכת היחסים של השניים הייתה מלאה בפרידות וחזרות, וכל האון אנד אוף הזה גרם להם להתרחק זה מזה. לטענת אותם מקורות הריחוק גם התבטא מבחינה פיזית, שכן בני הזוג לא הרבו להיפגש לאחרונה, ובזמן שניקי צילמה את תוכנית הריאליטי שלה, ג'ון היה עסוק בענייניו הרחק בסין.

 

כאמור זו אינה הפרידה הראשונה של הזוג, שמנהל מערכת יחסים מתוקשרת מאוד ב-6 השנים האחרונות. באפריל האחרון הודיעו סינה ובלה לראשונה שהם נפרדים ואף ביטלו את אירוסיהם. אך כנראה שפרידה זו הייתה רק חלק מקו העלילה בסדרת הריאליטי של בלה, שכן הזוג שב זה לזרועות זו בתחילת יוני.

 

מסתבר שהפרידה לא הייתה הפתעה גמורה, שכן כבר בחודש מרץ האחרון התראיין סינה למגזין Us Weekly וסיפר שהזוגיות שלו עם בלה דורשת המון עבודה. "מערכות יחסים קשות. אל תחשבו שאהבה זה קל. אהבה היא דבר יפה, אבל אחרי 5 שנים של זוגיות הבנו שנינו שאהבה אינה דבר קל", אומר כוכב ה-WWE, "אנחנו עובדים כל יום על מערכת היחסים שלנו. יש לנו את הבעיות שלנו בדיוק כמו לכולם".

 

Mr & Mrs

A post shared by Nikki Bella (@thenikkibella) on