שמש, ים ושערוריות: הריאליטי החדש של לינדזי לוהאן במיקונוס

אחת הכוכבת שעוררו הכי הרבה סקנדלים בשנים האחרונות יוצאת להרפתקה חדשה, בה תנסה להקים מועדון חוף באי היווני הקסום. האם מכוני הגמילה באי מוכנים לכך?

משתזפת בחוף הים של מיקונוס
משתזפת בחוף הים של מיקונוס | צילום: אינסטגם

אם עוד לא סגרתם דיל לקיץ הקרוב אולי תשקלו לנפוש דווקא במיקונוס, שם תוכלו לפגוש את השחקנית לינדסי לוהאן בעת צילומי סדרת הריאליטי החדשה שלה. אמנם הסדרה שמצולמת בימים אלה באי עתידה לעקוב אחר הכוכבת בנסיונה להגשים את חלומה ולפתוח את מועדון החוף שלה, אך אנחנו בטוחים שהיא תכלול גם לא מעט דרמות, כמו שרק לוהאן יודעת לעשות. יש למה לצפות.

 

צפו בטריילר לתוכנית:

 

התוכנית שתשודר בערוץ MTV האמריקאי, היא שיתוף פעולה בין הערוץ לשחקנית, ביחד עם חברת ההפקה Bunim/Murry שהביאה לנו בין היתר את סדרת הטראש המצליחה "משפחת קרדשיאן". זו אינה הפעם הראשונה שהשחקנית משתתפת בתוכנית ריאליטי, שכן ב-2014 היא כיכבה בסדרת דוקו של 8 פרקים אשר תיעדה את תהליך הגמילה מסמים ואלכוהול אותו עברה.

 

כזכור לוהאן סיפקה לא מעט שערוריות לעמודי הרכילות במהלך השנים. היא התחילה את דרכה ככוכבת צעירה ג'ינג'ית ומנומשת של הסרט "אבא מתארס", אך מהר מאוד הפכה לאחת הכוכבות היותר בעייתיות בהוליווד, עם רזומה מפואר של מכוני גמילה ותביעות בבתי משפט. בשנת 2017 הרשת שוב געשה בגלל שמועות שלינדסי המירה את דתה והתאסלמה, זאת בשל תמונות בהן היא מחזיקה בספר הקוראן ומכסה את ראשה.

 

 

 

No stress at my beach ???‍♀️?

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

 

אנחנו מקווים שהסדרה היא הדרך של לוהאן לפתוח דף חדש ולהפסיק עם התנהגותה השערורייתית (או אולי דווקא שלא..) בכל מקרה, שיהיה לה בהצלחה!