דיווח: קים קרדשיאן עומדת להתגרש מקניה ווסט

האם אחד הזוגות הכי נוצצים בהוליווד עומד לפני פרידה? לפי הדיווח כנראה שכן

האם הראפר קניה ווסט (39) ואשתו כוכבת הריאלטי קים קרדישאן (36) עומדים לסיים את הקשר ביניהם? הזוג הנוצץ והמתוקשר שמספק כותרות עסיסיות לכל הצהובנים בעולם חדשות לבקרים עומד בפני גירושין, כך מדווח המגזין האמריקאי US weekly. שתי האושיות הפרובוקטיביות בזוגיות כבר קרוב לארבע שנים, עם עליות ומורדות שמדווחות לקהל הרחב, הם נישאו באירוע עתיר תקציב לפני כשלוש שנים ולהם שני ילדים, נורת' בת ה-3 וסיינט בן השנה. האם השניים יפסיקו לספק לנו פרובוקציות ושערוריות?
קניה וקים - הסוף?
קניה וקים - הסוף?
לפי המגזין, חבר של קרדשיאן מסר כי היא מעוניינת בגירושין. אלו נישואיה השלישיים של יוצאת הריאלטי, שהייתה נשואה בעבר למפיק התקליטים דיימון תומאס וגם לשחקן הכדורסל כריס המפריס. אולי קרדשיאן לא ממהרת להיות גרושה שלוש פעמים ולכן "טרם הגישה את המסמכים" לפי אותו חבר. בנוסף כנראה שהיא ממתינה שמצבו הבריאותי של קניה שהתאשפז לפני כשבועיים ישתפר. עם זאת, אותו חבר פטפטן טוען שהיא שוקלת ברצינות את צעדיה הבאים. הוא מוסיף ואומר שהיא מאד רוצה להגן על הילדים ולא רוצה שווסט יהיה בסביבתם.
''תגידי לי שאת צוחקת בייב''
''תגידי לי שאת צוחקת בייב''
צמד חמד
צמד חמד
אל תלכי!
אל תלכי!
היו להם ימים יפים
היו להם ימים יפים
  עוד ברשת סלבס: המסיבה הפרועה אליה הגיעו מלכות הביצה כוכב גולסטאר ג'ובני רוסו מתחתן חברים עשו את אתגר הבובה לפני 13 שנים גיא הוכמן מתפרע בהשקה של "לצבי יש בעיה"