"חברים" עשו את אתגר הבובה לפני 13 שנים

מאוד טרנדי עכשיו לעשות את אתגר בובות הראווה, אבל מסתבר שהחברים מ"חברים" כבר עשו את זה הרבה לפני כולם, עוד ב2003

זמן צפייה: 00:30

הסיטקום "חברים" נחשבת עד היום לסיטקום חדשני ופורץ דרך. עכשיו מתברר שגם את אחד הטרנדים הגדולים של השבועות האחרונים שרצים ברשת, הם חזו כבר מראש לפני 13 שנים.
בטח כבר יצא לכם להיתקל, ואולי אפילו לעשות את אתגר בובות הראווה ששוטף בחודשים האחרונים את האינטרנט. למי שלא מכיר, נסביר שמדובר בסרטונים של קבוצות אנשים שעומדים ללא תזוזה במהלך סיטואציה כלשהיא. לא מעט סלבס לקחו גם חלק באתגר הזה, החל מבריטני ספירס, אדל ואלן דג'נרס ועד פול מקרטני, הילארי קלינטון ואפילו בנות הדסטניז צ'יילד שהתאחדו לדקה, במיוחד כדי לעשות את האתגר.

 

מקדימים את זמנם. קאסט
מקדימים את זמנם. קאסט חברים"

אז איפה "חברים" בכל הסיפור הזה? בסוף השבוע הטוויטר התמלא בגולשים משועשעים שפרסמו את הקטע הבא, שלקוח מהעונה התשיעית של הסדרה ששודרה ב2003. כדי לעודד את אמה התינוקת לזחול, רייצ'ל מבקשת מהחברים לא לזוז. כולם קופאים במקום, עד שפיבי מצטרפת ומנסה להבין מה לעזאזל הם עושים. אם אתם לא זוכרים את הסצנה הזו למרות שראיתם כל פרק ששודר בטלוויזיה אינספור פעמים – אל תרגישו רע, מדובר בעצם בקטע שמעולם לא שודר ונכלל רק בגרסת הדיוידי של הסדרה.

אז בבקשה – עוד הוכחה שהחברים מחברים יצרו טרנדים וויראליים עוד הרבה לפני שהיה כזה דבר, טרנד וויראלי.

ואפרופו חברים – בתוכנית סאטרדיי נייט לייב, השחקנית וונסה בייר עושה מדי פעם קטע שבו היא מחקה את ג'ניפר אניסטון בתור רייצ'ל. אתמול חיכתה לצופים הפתעה, כשרייצ'ל האמיתית הגיעה לנזוף בה. צפו ובטוח תצחקו גם.

חברים. gettyimages
חברים. gettyimages