למה ג'נה ג'יימסון צריכה להחליף את מירי רגב?

"כמו שאני מכיר את ג'נה, וב"ה אני מכיר את ג'נה, היא תדע להזיז פה דברים" - לגיא הוכמן יש הצעת עבודה לכוכבת שעושה עלייה

זמן צפייה: 00:49

כן, היא באה. פור ריל היא באה. ולפני שהיא מחליטה אם לעשות עלייה או לא, החלטתי להציע לה ג'וב שכל שחקנית פורנו/חשפנית/מכורה להרואין חושקת בו - שרת התרבות בממשלת ישראל. זה בטוח ישכנע אותה.

האם כוכבת הפורנו ג'נה ג'יימסון עושה עלייה לישראל?

אגב, יש מצב שזה לא עונה להגדרה הצעת עבודה, כי מעולם לא דיברתי איתה, או עם מירי רגב, או עם מישהו בעל השפעה משמעותית, אבל עדיין, זה בטוח יגיע אליה, וכמו שאני מכיר את ג'נה, וברוך השם אני מכיר אותה, היא תדע להזיז דברים. אבל לפני זה אני עוד צריך לשכנע אתכם, אז בבקשה, לפניכם כמה סעיפים שיוכיחו כי ג'נה ג'יימסון היא המנהיגה הבאה שלנו. ולא, חוץ מעוד שנייה, המילה "שדיים" לא מוזכרת אפילו פעם אחת. שמישהו כבר יפטר אותי. בואו נתחיל.

כי היא כבר מסתדרת טוב עם נתניהו

טוב, זה לא שהשרה רגב לא מסתדרת אתו. להיפך, הם זוג ברזל, הם דץ ודצה לפני הגירושין, הם סטטיק ובן אל לפני התהילה, אבל שלא כמו ג'נה, מירי לא מצייצת על זה בטוויטר. ומתראיינת על זה. ומפלרטטת אתו ברמה של ענבל אור עם חיים אתגר.

כי יקראו לה "השרה ג'יימסון"

ומאז יאיר לפיד עם זקן לא היה דבר כזה מגניב בעולם הפוליטי.

כי אין באמת שוות בממשלה

מה לעשות, מאז בוז'י כמעט ואין בחורה בתפקיד מכובד. תוציא את איילת שקד, גילה גמליאל ושטייניץ, ומי נשאר לנו? מהפכה פמיניסטית עלק.

ג'נה ג'יימסון וגיא הוכמן
ג'נה ג'יימסון וגיא הוכמן | צילום: shutterstock

כי היא אוטוטו יהודייה

הרי זה ברור שכשנבוא להמליך אותה, יגיח איזה ליצמן שיעשה מהלך על הכתר ויפיל לי את המינוי עם תירוץ ה"גויה". אבל הלו, היא מתחתנת עם יהודי. עזבו יהודי, ישראלי. עזבו ישראלי, מרוקאי. ביטון. ביי ביי מירי.

כי זה אחלה יחסי ציבור

דמיינו את הכותרת "ג'נה ג'יימסון שרת התרבות בממשלת ישראל". אין עיתון בעולם שלא יאכל את זה, אין אתר מכובד שלא יעיף את זה. תשכחו ממלחמות, תשכחו מטראמפ, כל העולם ידבר עלינו. יחסי ציבור כמו שיחסי ציבור צריכים להיות. ובעקבותיהם יגיעו מיליוני תיירים שיטיסו את הכלכלה שתזניק את הבנייה שתפתור את בעיית הדיור, שתפתור את הכל. את עושה עבודה נפלאה, ג'נה.

כי זה פתח לתרבות חדשה

אולי החרדים לא יאהבו את זה, אבל היא בוודאי תשים סוף לסכסוך המזרחי-אשכנזי בנוגע לחלוקת תקציב התרבות. הרי תמיד אפשר להתווכח סביב השאלה מה עדיף - אופרה בהיכל התרבות או עומר אדם בקיסריה, אבל דבר אחד כולם אוהבים - פורנו. ופורנו זו ג'נה, שרת התרבות הבאה רבותיי.

כי היא תיתן לגיטימציה גברית 

בשביל מאות אלפי גברים מצביעי פורנהאב שכיום מתביישים בעצמם וכלואים בחדרי חדרים, מינוי ג'נה יהיה לא פחות מה"מהפך" של הליכוד ב-77. יש לי דמעות בעיניים.

כי זה אקט פמיניסטי

עם כל הכבוד לסרטוני פייסבוק של חיילות או סתם מכוערות עם אג'נדה - זה מהלך פמינסטי. ככה נלחמים בפטריארכיה. בואו נסדר לכוכבת פורנו לשעבר קריירה שנייה בתור שרה בממשלה ותראו איך נסגרים הפערים המגדריים. יודעים מה, שתהיה אפילו שרת החוץ. יודעים מה, שתהיה אפילו ראש ממשלה. היא כבר יודעת איך זה לשחק בביצים.