עכשיו זה רשמי: השמלה של מרילין מונרו נהרסה

תמונה חדשה של השמלה האיקונית של מרילין מונרו בשווי 5 מיליון דולר שלבשה קים קרדשיאן באירוע הגאלה של המטרופולין מוכיחה את גודל האסון: קרעים, מתיחות ואבנים חסרות

Kim Dress
קים קרדשיאן בשמלת מרילין מונרו | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן

השמלה המפורסמת של מרילין מונרו שנאמדה בשווי 5 מיליון דולרים הפציעה שוב במאי האחרון על גופה של קים קרדשיאן באירוע המפורסם של מגזין "אל". לקראת אותו אירוע, דווח בזמנו שהשמלה הוטסה במיוחד מהמוזיאון בפלורידה בו התאכסנה, וכדי להיכנס אליה, קים ירדה 7 ק"ג במשטר תזונה ופעילות גופנית קשוחים.

97152ea5 4609 429d B04b Aaeed4
השמלה ההרוסה של מרילין מונרו | צילום: מתוך אינסטגרם popfaction

בתמונה חדשה שהופצה ברשת ניכר מה שכולם ידעו - השמלה נהרסה. ניתן לראות בבירור קרעים לאורך הריצ'רצ', מתיחות בד ואף חלק מ-2,500 הקריסטלים נפלו.

בריאיון למגזין Entertainment Weekly סיפר בוב מאקי שאייר את הסקיצה הראשונית אי שם בשנות ה-60, כי השמלה עוצבה במיוחד עבור מונרו, ולאף אחת אחרת אסור היה ללבוש אותה: "חשבתי שזו טעות גדולה".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fashion_celebritystyle

את השמלה הזו לבשה מרילין מונרו, אייקון התרבות, התשוקה והאופנה, כאשר שרה "Happy Birthday Mr President" לנשיא ג'ון פ' קנדי בשנת 1962, עשרה ימים לפני יום הולדתו - ובאירוע התרמה למען המפלגה הדמוקרטית.

עוד בנושא:

כמה הייתם משלמים על השמלה המפורסמת ביותר של מרילין מונרו?

לידיעת כריס רוק: הקאמבק של וויל סמית' בדרך

לאחר שהפסידה לבעלה לשעבר ג'וני דפ בביהמ"ש: אמבר הרד מדברת

השמועה מספרת שהשמלה היתה כל כך צמודה שהיה צורך לתפור אותה הישר על גופה של השחקנית. מי שתפר אותה היה ז'אן לואי, היא הותאמה לצבע עורה של מונרו, והשמלה נחשפה כאשר מונרו הסירה את מעיל הפרווה שלבשה, בכניסתה למדיסון סקוור גארדן בניו יורק.