דה רוק, וין דיזל ולוק אוונס מפרגנים לגל גדות

חבריה לסדרת הסרטים "מהיר ועצבני" שיבחו את הופעתה של גדות ב"וונדר וומן"

זמן צפייה: 00:48

ההצלחה של הסרט "וונדר וומן" בכיכובה של גל גדות לא נמדדת רק במספרים. אחרי ששברה שיאים בקופות בסוף השבוע האחרון עם יציאת הסרט לאקרנים וקיבלה ביקורות מפרגנות ממבקרי הקולנוע, גדות זוכה לתשבוחות גם מהשחקנים ששיחקו לצידה בסדרת הסרטים "מהיר ועצבני" והפכו לחברים של ממש.

עוד ברשת תרבות ובידור:

טירוף: הסינגל החדש של סטטיק ובן אל תבורי "טודו בום"

בלו אייבי גונבת את ההצגה במופע בלט

בגיל 50: האלי ברי מגיבה לשמועות על הריון

כך כוכבי הקולנוע, וין דיזל, דווין ג'ונסון, טייריס גיבסון ולוק אוונס פרסמו ברשתות החברתיות הודעות שמהללות את הצלחת הסרט ומסרו שהם גאים בשחקנית הישראלית שהפכה לכוכבת בינלאומית. בהחלט מרגש.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-cinema-movie-reviews-050' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_4uvg0hwf' duration='154']

דיזל העלה תמונה שלו עם גדות לאינסטגרם וכתב:  "אין מילים שאני יכול להגיד כי להסביר לך כמה אני גאה בך. הסוף שבוע הראשון ליציאת הסרט היא לא פחות מבלתי יאמן"

 

דה רוק  כתב בחשבון הטוויטר שלו: "זה ניצחון גדול. המעריצים מתים על הסרט. כל כך שמח בשבילך גל, את אדם מדהים"

אוונס כתב: "ראיתי את וונדר וומן ואהבתי! גל גדות מדהימה - גיבורת על אמיתית"

 

טייריס העלה תמונה של גדות מהסרט לחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "הרגע התעוררתי לחדשות הטובות ביותר בכל הזמנים, אתמול לקחתי את אשתי ובתי לסרט "וונדר וומן", הן הסבירו לי שאם אני לא אקח אותן, אני לא אשן בלילה. אני כל כך גאה בגל גדות, שהיא חלק ממשפחת "מהיר ועצבני", נתת לכל כך הרבה נשים את האפשרות להיות מדהימות ולהכיל בגאווה את הכוחות שלהן- הסרט הרוויח יותר מ-250 מליון דולר מסביב לעולם- לאף אחד בעולם לא מגיע יותר אהבה ואנרגיה טובה יותר ממך (גדות)! מזל טוב מדהימה. המשיכי לעוף. אני כל כך כל כך גאה"