"100 אלף דולר לפוסט מסחרי בחשבון האינסטגרם של גל גדות"

יומיים מאז הכריזה השחקנית גל גדות באינסטגרם שלה שהיא בהריון, הפך חשבונה לאחד המובילים בשוק העולמי

זמן צפייה: 00:34

| 48 שעות לאחר שחשפה כוכבת "וונדר וומן", השחקנית הבינלאומית גל גדות,  בחשבון האינסטגרם הפרטי שלה כי היא נמצאת בתחילתו של הריון שני, הפך אותו חשבון לאחד המבוקשים בשוק הפרסום והשיווק העולמי. גדות ואנשיה קיבלו עשרות פניות מחברות מובילות ומשרדי פרסום אשר בדקו את האופציה של פרסום פוסטים מסחריים בחשבון האינסטגרם שלה.

בשיחה עם גורם בכיר בענף הפרסום, נאמר למשחקי הכסף כי פוסט בחשבונה של גדות המונה למעלה מ-3 מיליון עוקבים (ברגעים אלו), מוערך בכ-100 אלף דולר. אותו גורם הדגיש כי גדות לא נוהגת לפרסם פוסטים מסחריים בחשבון שלה, "היא מפרסמת רק פוסטים של חברות אותן היא מפרסמת ופרויקטים שונים כמו סרטים וסדרות. היא נוהגת לשמור על תוכן העמוד נקי מתוכן שיווקי". כדי לסבר את האוזן נספר כי בחודשים שקדמו להריון פוסט של גדות היה מוערך בכ-70 אלף דולר. מדובר בעליה של כ-30 אלף דולר.

אגב, עד לרגע כתיבת שורות אלו, פוסט ההכרזה על ההריון הטרי של גדות צבר למעלה מ377 אלף לייקים ומעל לשמונת אלפים תגובות.

הערכות המדוברות הן לפוסטים של חברות בינלאומיות, ולא לחברות מקומיות. ובכך גדות מצטרפת לדוגמנית העל בר רפאלי, שפוסט בחשבון האינסטגרם שלה המונה למעלה מ-2 מיליון עוקבים מוערך בכ-50 אלף דולר.

 

So excited to share this wonder with you... #mommyforthesecondtime ✨???✨

A photo posted by Gal Gadot (@gal_gadot) on

עוד במשחקי הכסף: 

פרסום ראשון: אלירז שדה בדרך לאקזיט במיליונים

|  הכינו את הצ'קים: מנהלת השת"פ של רשת בתי הקולנוע "גלובוס מקס", רויטל צורדקר ובן זוגה ערן ישעיה, יצעדו לחופה ב-28 בנובמבר. האירוע המרגש יערך ב"כוכב הים" בקיסריה. מזל טוב

רויטל צורדקר
רויטל צורדקר

 

תגידו מזל טוב לאיש העסקים ובעלי קבוצת "שלנו" המובילה, עודד קובו ובת זוגו, הבלוגרית המובילה אתי (עובדיה) קובו, שחגגו היום (שלישי) שנה של נישואים. נזכיר כי קובו ועובדיה נישאו לפני שנה בחתונה אינטימית במיוחד בניו יורק. עובדיה העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה רומנטית לציון המאורע.

 

Happy anniversary my love #oneyear #לאהשמלתכלהשלי #הזמןטס #יום_נישואין_שמח ?

A photo posted by @etikobo on

אמש (שני) נערך אירוע הגאלה השנתי של לשכת המסחר "ישראל – אמריקה" בסינמה סיטי גלילות. אל האירוע שנערך השנה בסימן קולנוע הגיעו שגריר ארה"ב בישראל, ואשת העסקים ובעלת קבוצת שטראוס . כשעלתה לבמה לנאום, התבדחה שטראוס על כך שתכננה להגיד כמה מילים על הבחירות, אבל שפירו הזהיר אותה שלא לעשות זאת והיא ויתרה. מי שעוד הגיע היו מנכ"ל WIx שקיבל פרס על חדשנות וגם מנכ"ל "פיליפ מוריס", שנתנה חסות לאירוע ואף הציגה במקום את ההתקדמות המדעית שלה בפיתוח מוצרים מופחתי סיכון.

| אמש (שני) נערך אירוע הגאלה השנתי של לשכת המסחר "ישראל – אמריקה" בסינמה סיטי גלילות. אל האירוע שנערך השנה בסימן קולנוע הגיעו שגריר ארה"ב בישראל, דן שפירו ואשת העסקים ובעלת קבוצת שטראוס עפרה שטראוס. כשעלתה לבמה לנאום, התבדחה שטראוס על כך שתכננה להגיד כמה מילים על הבחירות, אבל שפירו הזהיר אותה שלא לעשות זאת והיא ויתרה. מי שעוד הגיע היו מנכ"ל WIx אבישי אברהמי שקיבל פרס על חדשנות וגם מנכ"ל "פיליפ מוריס"דניאל אלפן, שנתנה חסות לאירוע ואף הציגה במקום את ההתקדמות המדעית שלה בפיתוח מוצרים מופחתי סיכון.

דניאל אלפן, עפרה שטראוס ודן שפירו
דניאל אלפן, עפרה שטראוס ודן שפירו

| הדור הבא של הפרזנטורים: אשת העסקים ובעלת מרכזי "רונית רפאל", הגברת רונית רפאל יוצאת במהלך שיווק צעיר במיוחד ועם פנים חדשות. אחרי שנים של עבודה עם שחקניות ומגישות טלוויזיה שפנו לקהל בוגר יותר, רפאל החליטה לפנות לקהל הצעיר ובחרה בשחקנית מאיה וורטהיימר להיות השגרירה של הרשת בארץ. הסיבה לבחירה בוורטהיימר היא הרצון לשלב ערכים שמזוהים עם מרכזי רפאל, שמשלבים בין בריאות, ספורט ויופי. צילומי הקמפיין צפויים להיערך בקרוב.

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר
מאיה ורטהיימר ואסף זמיר

| גדי דלמן, מנכ"ל ובעלי חברת Powerball, אירח אמש (שני) במתחם חללי העבודה המשותפים של החברה מספר סטודנטים למדעי המחשב שהגיעו לישראל מרחבי אירופה. במהלכם הציג מספר סטארטאפים חדשים של החברה.

רשת סלבס בפייסבוק. תנו לייק

ליצירת קשר עם הכתב לחץ כאן