פרסום ראשון: אלירז שדה בדרך לאקזיט השווה מיליונים

מגיש הטלוויזיה ואיש העסקים, אלירז שדה בדרך לאקזיט השווה מיליונים עם רשת "החקלאי"

זמן צפייה: 04:41

| מגיש "ח"י ברשת" בערוץ 20 ואיש העסקים, אלירז שדה, בדרך לאקזיט . ההצלחה של רשת "החקלאי" בבעלותו של שדה ושותפיו צפויה לקצור בקרוב את פירות ההצלחה. ל"משחקי הכסף" נודע כי שדה ושותפיו נמצאים במשא ומתן עם אחת מקבוצות הקמעונאות המובילות בארץ שאת זהותה גורמים המעורבים בעניין ביקשו שלא לחשוף.

שדה ושותפיו, יעקב מוסא, אלון יעקבי ושירלי יעקבי, נפגשו עם בעלי אותה קבוצה והחלו לנהל איתם משא ומתן על העניין. ההצעה המונחת על השולחן: שדה ושותפיו ימכרו 100 אחוז מהחברה לאותה הקבוצה בעבור סכום של 12.7 מיליון שקל. בנוסף החברה שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בשמו של אלירז שדה לקידום הרשת.

גורמים המעורבים במשא ומתן סיפרו כי "העניין נמצא בבדיקה של שדה ושותפיו והם צפויים לקבל החלטה בעניין בקרוב".

צילום: תומש הפקות
צילום: תומש הפקות

רק לאחרונה, הרשת של שדה עלתה לכותרות לאחר שנקלעה לסכסוך עם זכיינים שביקשו לצאת מהחוזה עם שדה ושותפיו, סכסוך זה הגיע לאחרונה לסיום בבית המשפט מה שהביא את אותם הזכיינים להיפרד מהרשת.

רשת "החקלאי" של שדה מוכרת ירקות ופירות מהחקלאי לצרכן ובכך חוסכת עמלות תיווך לצרכן. לאחרונה החלה למכור מוצרים נוספים כמו ממרחים, שמנים ומוצרים נוספים. הרשת שכאמור לאחרונה נפרדה משני סניפים בשל הסכסוך המשפחתי מונה שלושה, סניף בתל אביב, בראשון לציון, סניף בישוב בדרום הארץ ועוד שלושה הצפויים להיפתח בקרוב ברמת השרון, שהם ופתח תקווה וגדרה. בנוסף הרשת נמצאת בחיפושים אחר מקומות ברחבי הארץ לפתיחת סניפים נוספים.

אלירז שדה סרב להגיב לידיעה 

|   ימים ספורים לפני שהתפוצצה פרשת המתלוננת ומנכ"ל בנק הפועלים היוצא ציון קינן, הספיק המנכ"ל הפורש לצאת לחופשה. קינן ומשפחתו המריאו לחופשה בת כשבועיים בדרום אמריקה. בחזור, טיסת אל על מניו יורק לישראל, קינן ומשפחתו התיישבו במחלקת תיירים. באותו המטוס בדיוק התיישב יו"ר בנק הפועלים הנוכחי והבוס לשעבר, יאיר סרוסי במחלקת הביזנס.

צילום: יוסי זמיר
צילום: יוסי זמיר

| מנכ"לית אגודת הידידים של בית החולים שיבא וזוגתו של אילן גרינבוים, ורד גרינבוים, ממשיכה בגיוס תרומות לבית החולים. בחודש הבא תערוך גרינבוים אירוע התרמה באולמי סיטי הול בסינמה סיטי לטובת הקמת מחלקה אונקולוגית חדשה. בתפריט: כיבוד קל והקרנה של הסרט החדש והמדובר "לה לה לנד" בכיכובה של אמה סטון.

צילום: אביב חופי
צילום: אביב חופי

| מהלך שיווקי חדש מבית וניש גולד, המוצר להסרת כתמים בבגדים, גיוס פרזנטור. בחברה גייסו לשורותיה את לירן אלזסר, המוכר לכולם בכינוי "לירן חולצה אפורה". לא מדובר בקמפיין הראשון של אלזסר שבעבר הוביל קמפיין של חברת הכבלים הוט. הקמפיין צפוי לעלות בקרוב במדיות השונות.

צילום: הוט
צילום: הוט

| שיחת טלפון מפתיעה קיבל השחקן קובי פרג', על הקו: שר המדע אופיר אקוניס שאמר ״רק רציתי להגיד לך שעדי ואני ראינו את הסרט שלך, פוטו פרג׳ ומאוד מאוד נהננו. אחלה סרט״. פרג' המופתע הודה לשר על הברכות.

צילום: בן יגבס
צילום: בן יגבס

| אחרי שחזרו מחופשה בארה"ב, איש העסקים מבעלי "קבוצת חג'ג'" צחי חג'ג' ובת זוגו רותם כהן, הגיעו להרצה של מסעדת AMAMA של איש העסקים יקי קביר ביחד עם חבריהם הטובים בעלי רשת "אוטו" ומסעדת "יאסו" נדב שצר ובת זוגו ספיר קשתי.

צילום: מתוך האינסטגרם של רותם כהן
צילום: מתוך האינסטגרם של רותם כהן

 פניות לכתב גיל משעלי: gilmishali@gmail.com