האחים שעדיין בשבי: לדולב נולדה בת שבוע וחצי אחרי שנחטף, את ארבל ציפו לקבל בחזרה בעסקה - והתבדו

האחים דולב וארבל יהוד נחטפו מקיבוץ ניר עוז בשבעה באוקטובר. אשתו של דולב ילדה בזמן שהותו בשבי, אביהם סיפר על התקווה שמביאה התינוקת ("היא כל כך נעימה ונוחה, כאילו שהיא מתחשבת במצב") ושיתף על היומן שהוא שומר: "אני פורק על הדף את הסיוטים שלי כאבא, חושב על הבת שלי בסיטואציה הזאת"

זמן צפייה: 05:07

האחים דולב ואריאל יהוד נחטפו מקיבוץ ניר עוז בשבת השחורה והם נמצאים כבר 83 ימים ברצועת עזה בידיים של חמאס. דולב נחטף כשאשתו סיגי בהיריון מתקדם, התינוקת נולדה תשעה ימים אחרי שהוא נחטף, בזמן שהוא עדיין בשבי. ארבל נחטפה יחד עם בן זוגה, אריאל קוניו. אביהם, יחי יהוד, סיפר על אות החיים שקיבל: "לפני שלושה וחצי שבועות קיבלנו אות חיים מבתנו ארבל, מדולב לא שמענו כלום מזה שלושה חודשים".

לכתבות נוספות:

"אנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים על מנת לעורר את המודעות שהילדים שלנו נמצאים בשבי בידי ארגוני הטרור בעזה". לדבריו, המשפחה לא הבינה למה ארבל לא שוחררה במסגרת עסקת השבויים ושחרור הנשים: "פנינו לגורמי המודיעין בניסיון להבין למה היא לא נכללה, אבל לא קיבלנו תשובות".

יחי משתף בקשים הכבדים מנשוא: "ברור לי לגמרי שהבת שלי נמצאת שם במצב בלתי אפשרי, מוחזקת בידי גברים, ואני לא צריך לספר לכם מה אבא כמוני עובר כשהוא חושב על הבת שלו בסיטואציה הזאת. את הסיוטים שלי כאבא אני פורק על הדף, אני יושב בלילות וכותב לעצמי את כל הפחדים והסיוטים שלי, את כל מה שעובר לי בראש שארבל עוברת. את הדפים האלה אף אחד לא יראה לעולם, הדפים האלה ישרפו ברגע שארבל ודולב יחזרו אליי".

דולב יהוד ומשפחתו
דולב יהוד ומשפחתו

"תשעה ימים אחרי שהוא נחטף סיגי ילדה את דור, תינוקת בריאה וחייכנית", הוא משתף. "היא כל כך נעימה ונוחה, כאילו שהיא מתחשבת במצב. היא מקבלת את פניה של אימה כל בוקר בחיוך. והיא בהחלט מוסיפה לנו לתקווה. גם היא מחכה כמו האחים שלה רז (8), יותם (7) ורון (4) שאבא יחזור.

יחי פונה לחברי הממשלה ולחברי הקבינט: "אנא מכם, שחררו את הילדים שלנו".