ליובל מעתוק יש לא מעט הישגים, אבל זה הכי הרשים אותנו

סתיו וליאל מול שניר ושי, היריבות בין שני המחנות של הבית יצאה מגבולות המסך, אבל בניגוד למה שאתם רואים שם, אצלנו בפולואח – דווקא יש מנצחים ומפסידים. אז מי זה מי? ומי, דווקא השבוע, רגע לפני הגמר, חווה נטישה של עוקבים? ויש גם דיירת אחת שסללה את דרכה בלי שכמעט שמנו לב. צפו בווידאו

זמן צפייה: 02:23

ברבי ובראץ חוו יותר תהפוכות ממה שאנחנו מצליחים לזכור, אבל נכון לרגע זה, הן יודעות לשחק הכי יפה ביחד. ובבית, כמו באינסטגרם, הן הגיעו להרמוניה כשעמדו השבוע על בדיוק אותו מספר של עוקבים  - 131 אלף. ובכל זאת, אחת מהן הצליחה לעקוף את השנייה. סתיו קצין הצליחה לתת פוש אחרון ולעלות ל-136 אלף עוקבים! 4,000 עוקבים יותר מליאל קוצרי אבל תהיו בטוחים שאף אחת מהן עדיין לא אמרה את המילה האחרונה.

ליאל וסתיו האח הגדול עונה 5
ליאל וסתיו | צילום: האח הגדול

לכתבות נוספות בנושא האח הגדול:

בצד השני של הבית, לעומת זאת, דברים נראים אחרת ואלו שפחות יכולים להיות מרוצים מעצמם השבוע, אלו דווקא שי ושניר. זה כמעט שלא קורה בפולואח, אבל הדרמה של השבוע האחרון הצליחה לעורר גלים, ולא אלו ששי עשתה לסתיו אלא גלים של נטישה. גם בעמוד של שניר וגם בעמוד של שי נרשמה ירידת עוקבים של כמה מאות עוקבים. צירוף מקרים או הפסד במערכה על לבם של העוקבים? תגידו לנו אתם.

שי ושניר האח הגדול עונה 5
שי ושניר | צילום: האח הגדול

ליובל מעתוק היו לא מעט הישגים בבית האח הגדול – הכנסת הביטוי חנג'ה לשפה העברית, פטנט שקית הזבל על הראש למניעת ריח של טיגון בשיער והכי חשוב מבחינתנו – זינוק מרשים בכמות העוקבים. למעתוק נוספו לא פחות מ-60 אלף עוקבים מתחילת העונה. מעתוק, יש לך מאיתנו דוז פואה!

יובל מעתוק האח הגדול עונה 5
יובל מעתוק | צילום: האח הגדול

עד כאן להפעם בפולואח. מי ייכנסו לחמישיית הגמר? ומי ינצחו את פולואח בענק? אתם יודעים כבר איך זה עובד – הכול תלוי בכם. עד אז, אתם יודעים איפה למצוא אותנו – באינסטגרם של רשת, באתר וגם בסמארט טי וי.