בצעד הזה סתיו הוכיחה מה היא באמת חושבת על יובל מעתוק

הקהל בנווה אילן התפזר, הבית התרוקן מדיירים ויובל מעתוק כיבתה את האורות אבל הסיפור ממש לא נגמר פה. מאז הגמר הגדול של העונה, האינסטגרם של הדיירים רותח ברמת אזהרה מהאייפון. כי עכשיו, כשהחשבונות חזרו לידיים שלהם, המספרים לא מפסיקים לטפס. צפו בווידאו

זמן צפייה: 02:09

יש אחת שהעלתה את רמת הסוכר במדינה לגבהים חדשים וגם - גרמה לשרתים של אינסטגרם לעבוד שעות נוספות. מאז הדיווח האחרון שלנו, סתיו ברבי קצין, שהתחילה את העונה עם חמישה עשר אלף עוקבים עלתה כבר ב-40 אלף, והיום היא הדיירת הראשונה של העונה שחצתה את המאתיים אלף עוקבים ורודים ומסורים.

סתיו קצין פולואח

ומי לא נמנה עם מאתיים אלף העוקבים האלה? ובכן, רוב דיירי העונה. למי שעקב אחר ההתרחשויות האחרונות, סתיו סוג של הצהירה שהקשר עם מעתוק וליאל, זה שהתהדק בשבועות האחרונים שלהם בבית, הוא קשר שלא יעבור את גבולות נווה אילן ונראה שהיא לגמרי מתכוונת לכך. נכון לעכשיו, סתיו וליאל לא החליפו ביניהם עוקב בעוד שמעתוק דווקא כן נתנה את שלה לסתיו. סתיו, לעומת זאת, בחרה שלא להחזיר.

כתבות נוספות בנושא "האח הגדול":

מישהי לא פחות חשובה - היא הזוכה הגדולה של העונה, יובל מעתוק. אתם קבעתם שהיא תוסיף לחשבון הבנק שלה מיליון שקל מינוס מיסים, אבל חכו שתשמעו כמה עוקבים היא הוסיפה, גם זה בזכותכם. מעתוק התחילה את העונה עם אחד עשר אלף עוקבים, ועכשיו היא עומדת על 152 אלף. אם אתם שואלים אותנו, ואתם לגמרי צריכים לשאול, זה שווה הרבה יותר מהמיליון.

יובל מעתוק פולואח

זה היה הפולואח האחרון שלנו לעונה או לפחות עד שאחד מהדיירים יקבל וי כחול ושלא תטעו לרגע, העין של האח אולי נעצמה לעת עתה אבל שלנו – תמיד פקוחה.