אברהם VS אורי: בזירה הזאת יש רק מנצח אחד | פולואח

אם חשבתם שהמתח בין אורי נגר לאברהם מתקיים רק בבית האח הגדול, אז תחשבו שוב – כי בפולואח הקרב ביניהם כבר התחיל, והתוצאות הצליחו להפתיע גם אותנו. מי הדיירת חדשה שהספיקה לעקוף את כל הוותיקים וגם ההישג המטורלל שלנו – צפו בווידאו

זמן צפייה: 01:47

13,200. לא, בניגוד לכל אינסטינקט שלכם זה לא מספר הפעמים שבהן אורי נגר אומר את המילה ״אחי״ ביום, אלא מספר העוקבים החדש והמשודרג של דייר הכניסה השנייה, שרשם עליית עוקבים בקצב שאפילו לנו היה קשה לעמוד בו. אורי שנמצא בבית בסך הכול שבוע וחצי ונכנס עם מספר עוקבים צנוע שעמד על 800, נכנס במהירות שיא למועדון הקיי. לאברהם, הנמסיס שלו בבית אגב, לקחו 50 ומשהו ימים להגיע לקצת יותר מ-11 אלף עוקבים וזאת לא הטרלה.

Bb S5 Follow Ach 06 Avraham Vs

לכתבות נוספות בנושא האח הגדול:

בשבוע שעבר התרשמנו מההישג המרשים של ליאל קוצרי, שנכנס לבית חמוש לא רק בסינקים ששוברים את הרשת אלא גם בעשרות אלפי עוקבים שעזרו לו לעקוף בקלילות את שאר הדיירים הוותיקים בבית. אבל מה אתם יודעים, מי שהצליחה לצבור הכי הרבה עוקבים השבוע, ברמות של מכשיר, היא צרפתי שיר! היא נכנסה לבית עם מספר מכובד של אחד עשר קיי אבל כבר הספיקה לצמצם את הפער מליאל ולהכפיל את מספר העוקבים שלה. בבית הם אולי לא רואים בה איום אבל באינסטגרם לגמרי צריך לשים עליה עין. או לפחות עוקב.

Bb S5 Follow Ach 06 Shir Follo

ועכשיו אם יורשה לי, אנחנו נחרוג מהנוהל ונתעסק בעצמנו לשם שינוי, כי יש לנו סיבה לחגוג. תעמידו פנים שהוצאנו קונפטי כי העמוד של האח הגדול באינסטגרם חצה השבוע את קו ה-400 קיי. וזה יפה לנו גם. ואם אתם עדיין לא חלק מה-400 אלף האלה, למה אתם עוד פה?