טכנולוגיית FlameSelect: דיוק בעוצמה

די לניחושים! המותג בוש, המוביל בתחום מוצרי החשמל, הבין שהבעיה המרכזית בשימוש בכיריים גז היא הקושי לכוון בדיוק את עוצמת הלהבה. הפתרון: כיריים גז עם תשע עוצמות להבה שונות ומדויקות.

זמן צפייה: 00:10
כיריים הגז החדשות בטכנולוגיית FlameSelect מבית בוש לוקחות את האש לרמה חדשה לגמרי, שכן הן מצוידות בלא פחות מתשע דרגות חום שונות, המאפשרות לכם להגיע בקלות למידת החום המדויקת שאתם רוצים ולקבל תוצאות בישול מושלמות.
בבוש זיהו שהבעיה המרכזית של שימוש בכיריים גז היא הקושי לכוון את עוצמת הלהבה בדיוק לחום הדרוש לתבשיל.  בעוד שבתנורים אנו יכולים לכוון את הטמפרטורה בצורה מדויקת, עם כיריים גז הסתפקנו עד היום ב"גבוה", "בינוני" או "נמוך"- הרחוקים מלהיות מדויקים. כשבמתכון מסוים כתוב לחמם את התבשיל על "חום בינוני", אנו מנמיכים את הלהבה למה שנראה לנו מתאים, ללא שום אפשרות לדעת עד כמה מדויקת עוצמת האש שניסינו להגדיר. התוצאה: גם אם אנחנו בשלנים בחסד, הבישולים שלנו לא תמיד יוצאים במיטבם. ככה זה כשנאלצים לעבוד על "בערך", אבל לא עוד. תוצאות בישול בדיוק כמו שאתם אוהבים. טכנולוגיית FlameSelect של בוש, העובדת בעזרת מבערים המוגנים בפטנט, מאפשרת ויסות חום הדרגתי באמצעות לא פחות מתשע דרגות חום מדויקות ומוגדרות מראש. את הדרגות מכוונים בעזרת כפתורים בעיצוב חדשני המאפשרים וויסות הדרגתי קל ונוח לשימוש. כן, סוף-סוף יש מבער שעושה את מה שאתם רוצים ומאפשר לבישולים שלכם לצאת בדיוק כפי שהתכוונתם. ידוע גם שאיפה שיש אש צריכה להיות בטיחות. בוש מודעים לכך היטב ולכן שולב בכיריים מפסק ראשי המאפשר לכבות מיד ובו זמנית את כל המבערים בלחיצת כפתור אחת. אפשרות זו יעילה גם כנעילה מפני ילדים, כאשר הכיריים אינן בשימוש. בוש כמובן לא שכחו שאחרי שלב הבישול מגיע גם הניקיון, והוא לא תמיד קל.. לכן, כיריים הגז מעוצבות באופן  המאפשר נוחות מקסימאלית - פינות וקצוות הכיריים עוגלו כדי לסייע לניקיון קל ופשוט. גם המראה לוהט ומה לגבי המראה? כיריים הגז של בוש  אינן רק יצירות אמנות במונחים של פונקציונליות, אלא גם הישג עיצובי מרשים. משטחי הגז עשויים מהחומרים המשובחים ביותר: נירוסטה איכותית או זכוכית מובחרת, המגיעה בגווני לבן, שחור או כסוף כהה, בהתאם לסגנון של המטבח שלכם. אפשרות הבחירה ממשיכה גם פנימה עם רשתות הסירים שמגיעות כנפרדות או רציפות, לבחירתכם.
לסיכום, למרות שלכל אחד יש טעם שונה ולכל מטבח הדרישות הייחודיות לו - עם בוש תוכלו להיות בטוחים שמצאתם את הכיריים המושלמות עבור המטבח שלכם, הן מבחינת תפקוד והן מבחינת מראה. כיריים גז בטכנולוגיית FlameSelect של בוש מאפשרות לכם את כל היתרונות של בישול בגז בשילוב הנוחות והדיוק של כיריים חשמליות, ועם הלוק שמתאים בדיוק למטבח שלכם. > לכל דגמי כיריים גז עם טכנולוגיית FlameSelect