מוסקט באודים
קפה מוסקט מציע לכם תפריט מגוון על טהרת דגים, מוצרי חלב, ירקות ופירות. עכשיו לכל העושר הזה מצטרפות גם המנות הגליליות
רשת 13 | 10.05.2017
![](https://media.reshet.tv/image/upload/t_grid-item-large/v1494406188/13268099_649327155223473_7274319662867124502_o_ex1swo.webp)
שווה להגיע למושב אודים, דרומה מנתניה, רק כדי לאכול ארוחה בקפה מוסקט המקומי. ארוחות בוקר מפנקות, תפריט חלבי עשיר – קישים ולזניות שמכינים במקום וזאת הסיבה שלאווירה הפסטורלית מתווספים גם ריחות מעוררי תיאבון. בקפה מוסקט תוכלו להזמין גם קדרות ודגים, או סלטים ופסטות, תלוי במצב רוח.
![](http://media.reshet.tv/image/upload/v1494406102/tusho_gwbsto.webp)
בקפה מוסקט יש גם ארוחות עסקיות במחירים מפתיעים ולכן המקום מתאים לכל סוג של בילוי – ארוחת בוקר של חברים, ארוחת צהרים או ערב משפחתית, אירוע חגיגי או פגישת עבודה.
![](http://media.reshet.tv/image/upload/v1494406146/%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D_k3paaf.webp)
קפה מוסקט
כתובת: הדקל, מושב אודים
טלפון: 09-7737200
לאתר "קפה מוסקט"
תגיות: משק צוריאל