סיאסטה קפה
באמצע BIG באר שבע נמצאת "סיאסטה" עם הקפה המושלם, ארוחות מפנקות וקינוחים מטריפים. קחו דקה או שעה הפסקה מסיבוב שופינג מפרך ותתפנו לסיאסטה קולינרית
![](https://media.reshet.tv/image/upload/t_grid-item-large/v1493801970/Untitled-3_o2zcbw.webp)
אחד היתרונות של בית קפה טוב – להיות ממוקם נכון. אם לשפוט לפי קריטריון זה, "סיאסטה קפה" נמצא במקום אסטרטגי – מרכז קניות BIG בבירת הנגב. מה יכול להיות יותר מושלם מלשבת על כוס קפה אחרי סיבוב קניות או להתפנק בארוחת בוקר עשירה.
![סיאסטה 1](http://media.reshet.tv/image/upload/v1493801558/%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%94-1_bmnewx.webp)
בנוסף, "סיאסטה" מציעים מנות דגים, כריכים וסלטים עמוסים כל טוב, טריים ובריאים. ואיך אפשר בלי הפסטות והפיצות הנאפות במקום? ואם יישאר לכם מקום, יש גם קינוחים מטריפים, כמו קרמבו ריבת חלב מושקע.
![סיאסטה 2](http://media.reshet.tv/image/upload/v1493801560/%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%94-2_tgzdjl.webp)
אז לא משנה, בשביל מה התיישבתם ליד אחד השולחנות של "סיאסטה קפה" – לקפה ומאפה, ארוחה משפחתית, ארוחה רומנטית או סתם לקרוא ספר או עיתון – ההנאה מובטחת, במיוחד עכשיו יתווספו לתפריט זה גם המנות הגליליות. למרות המקום המרכזי, חלל המסעדה שומר על האינטימיות ומאפשר לכם לחוות חוויה אירופית אפילו באמצע קניון שוקק ועמוס.
![סיאסטה 3](http://media.reshet.tv/image/upload/v1493801563/%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%94-3_roiypr.webp)
טלפון: 08-6650334
כתובת: חיל ההנדסה 1, באר שבע (מתחם ביג)