ארוחה בין הפרחים

"החממה" בכפר עציון מזמינה אתכם לטעום ממגוון מנות חלביות, חמום או קרות, מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים, כל זה בלב משתלה, כדי ליצור חוויה מושלמת מכל הבחינות

בית הקפה "החממה" ממוקם בתוך משתלה קסומה, בה שולט הצבע הירוק וניחוחות הפרחים גורמים לך לחשוב שהגעת לממלכה מהאגדות. במרכז המסחרי "כפר עציון" תמצאו לעצמכם נקודת מפלט בה תוכלו להתפנק בארוחת בוקר עשירה, מגוון פסטות, כריכים, פיצות ופוקאצ'ות טריות שמוכנות במקום. כמו כן, תוכל להזמין לעצמכם סלט מיוחד ורענן מירקות ופירות טריים. ואם אתם ממהרים, עדיין תוכלו להתיישב ליד אחד השולחנות כדי ללגום מהקפה המשובח לצד מאפה או קינוח.

החממה תפריט

המטבח החלבי הוא למעשה מטבח ללא גבולות בגלל השימוש המגוון בחומרי גלם. זאת הסיבה שהמנות הגליליות החדשות משתלבות בתפריט המסעדה בצורה מדויקת מאד: פלאפל ומוסקה גבינות, מנות קלאסיות שתמיד כיף לאכול, שתיהן מככבות במטבח ים תיכוני ושתיהן גורמות לנו להיאנח באושר כאשר מונחות בפנינו על הצלחת.

החממה מנה 3

"החממה" בכפר עציון מיעודת לא רק לתושבי המקום, אלא גם לאורחי האזור המגיעים לאחד הצימרים לאזור קסום זה. חוויה כפרית במרחק נסיעה קצרה בה תוכלו לשמח גם את הנפש וגם הגוף.

החממה מנה 2

כתובת: מרכז מסחרי, כפר עציון

טלפון: 02-623-0465

לאתר המסעדה

לפייסבוק המסעדה