טעם חדש וטוב ממשק צוריאל
פסטיבל "טעימה מהגליל" מביא איתו טעמים חדשים ומנות נהדרות ל-120 מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ. תמהרו, שלא תפספסו!
רשת 13 | 25.05.2017
זמן צפייה: 03:52
ניר דהן, שף רשת "קפה ליון", הגיע לאולפן "בוקר חם". ניר דהן הכין את המנות הגליליות של פסטיבל "טעימה מהגליל" של משק צוריאל השראת "משחקי השף: אוטו אוכל". בין המנות: סיגר סלמון וגבינת עיזים, מוסקה חצילים וגבינת עיזים וסינייה גבינת חלומי. את המנות האלה ומנות נוספות תוכלו למצוא בפסטיבל "טעימה מהגליל" שמתקיים ב-120 מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ.
![מוסקה חצילים](http://media.reshet.tv/image/upload/v1495714411/%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%94-3_ysmd9b.webp)
למתכונים נוספים מתוך "טעימה מהגליל"
לרשימת המסעדות המלאה לפי אזורים
עוד ממשק צוריאל